ششمین نشست کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد در بهارستان برگزار گردید

ششمین نشست کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ششمین نشست کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان صبح امروز در محل مرکز اقامتی راهیان سرزمین روشنایی واقع در شهرک قلعه‌میر شهرگلستان برگزار گردید.
گفتنی است که این نشست با حضور بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان، طاهرخانی بخشدار بخش گلستان، موسوی بخشدار بخش بوستان، لطیفیان رئیس اداره بهزیستی بهارستان و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی برگزار شد.

فرماندار بهارستان در این نشست باتاکید بر ضرورت تعامل و همکاری تشکل‌ها و سازمان‌های مردمی با کمپ‌های شهرستان، بیان داشت: بدون تردید این امر در پیشبرد اهداف شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان بسیار موثر و کارآمد می باشد، که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

بنابر این گزارش در طول نشست کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد بهارستان، مقرر شد تا سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌ها با اداره بهزیستی شهرستان و همچنین کمپ‌های ترک اعتیاد، ارتباط برقرار کرده و در راستای حمایت و پشتیبانی از اشتغال بهبود یافتگان و بازگشت آن‌ها به جامعه و شروع زندگی عادی با یکدیگر همکاری و تعامل دو طرفه داشته باشند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست مذکور، مطالبات و درخواست‌های دو تشکل مردم نهاد فعال در زمینه مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان بهارستان، توسط مسئولین حاضر در جلسه بررسی و تصمیمات لازم به جهت پاسخ به مطالبات این دو تشکل اتخاذ شد، تا ادارات و دستگاه‌های شهرستانی نیز در راستای تحقق اهداف این کمیته با تشکل‌ها و کمپ‌های ترک اعتیاد تا حد امکان همراه شوند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.