دادستان شهرستان بهارستان:

شرکت پاژن باید هرچه سریع‌تر حقوق کارگران را پرداخت کند

دادستان شهرستان بهارستان گفت: طبق مذاکرات صورت گرفته شرکت پاژن متعهد شد تا در سریع‌ترین زمان ممکن حقوق کارگران خود را پرداخت نماید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا صادقی دادستان شهرستان بهارستان در رابطه با مشکلات شرکت پاژن، بیان داشت: امروز نماینده دادستانی در نشست مربوطه شرکت و با هر ۲ طرف شامل کارگران و مدیرعامل این شرکت گفت‌وگو صورت گرفته است و بر عدم تعطیلی کارخانه پاژن تاکید شد.

وی در ادامه با حمایت تمام قد از کارگران شرکت پاژن، تصریح کرد: کارخانه می بایست تمام تلاش خود را به کار بگیرد و حقوق عقب افتاده کارگران خود را پرداخت کند، چراکه این موضوع باعث بروز مشکلات معیشتی برای این قشر زحمت‌کش شده است.

صادقی باتاکید بر لزوم برخورد با تمامی افراد متخلف، اذعان داشت: دادستانی در عین کمک و حمایت از حقوق حقه کارگران، با افرادی که قصد سوءاستفاده از وضعیت نابسامان را داشته باشند، برخورد قاطع و قانونی می کند چراکه چنین اعمالی در شرایط فعلی تنها باعث بدتر شدن وضعیت معیشتی مردم می شود.

وی همچنین به جزئیات مشکلات شرکت پاژن اشاره کرد و گفت: شرکت بدهی‌هایی به برخی از ارگان‌ها و نهادها دارد و نبایست از این مشکلات برای عدم پرداخت جریمه‌ها سواستفاده شود و دادستانی شهرستان بهارستان نیز همکاری را با هر ۲ طرف موضوع داشته و کارخانه متعهد شد که در کوتاه‌ترین زمان حقوق کارگران را پرداخت نماید.

دادستان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه مشکلات می بایست از مجاری قانونی حل شود، خاطرنشان کرد: نباید از این مسائل سوءاستفاده شود و دادستانی با تمام قوا از کارگران حمایت می کند و همچنین این شرکت باید با پرداخت حق و حقوق کارگران از سوءاستفاده برخی افراد جلوگیری نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.