سرپرست شهرداری شهرگلستان:

شرکت در انتخابات رسالت دینى، انقلابى و ملى است

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نماد بارزی از مردم سالاری دینی به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کوروش خالقی سرپرست شهرداری شهرگلستان با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات، بیان داشت: بدون تردید شرکت مردم در انتخابات، تبلور شأن، حق و قدرت مردم در تصمیم گیری‌های کلان کشور می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی، نماد بارزی از مردم سالاری دینی می باشد، تصریح کرد: در دوره‌های متوالی فرصتی برای هر ایرانی ایجاد می کند تا با حضور علاقمندانه، در تعیین سرنوشت خود گام بردارند و با دمیدن روحی تازه در قامت این کشور به اعتلای آن کمک کنند.

خالقی در رابطه با نقش تأثیر گذار مجلس شورای اسلامی در کشور، اظهار داشت: مطمئناً نقش مجلس در تقنین و نظارت و ریل گذاری حرکت دولت، اهمیت انتخابات پیش‌رو را مضاعف می کند تا مردم در این برهه حساس طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب با انتخاب درست در افزایش اقتدار، عزت و استقلال ایران اسلامی مشارکت نمایند.

وی همچنین به حماسه آفرینی‌های شهروندان گلستانی در مناسبت‌های و برهه‌های زمانی مختلف اشاره کرد گفت: مردم شهرگلستان که با «حضور فعال» و «مشارکت جدى» خود در انتخابات، بارها صحنه‏هاى عزت و عظمت آفریده و آگاهى و مسئولیت‏شناسى خود را آشکار نموده‌اند، فردا نیز براى انجام رسالت دینى، انقلابى و ملى خود به صحنه‏ مى آیند تا با شور و شعور، در انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت نمایند.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه شرکت در انتخابات رسالت دینى، انقلابى و ملى است، افزود: از عموم شهروندان گلستانی به جهت حضور آگاهانه در انتخابات ۲ اسفند ماه دعوت می نمایم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.