شهردار شهرگلستان:

شرایط برای یک جهش ماندگار در شهرگلستان فراهم شده است/ روند اجرای پروژه‌های درحال اجرا معقول می باشد

شهردار شهرگلستان گفت: با گذشت زمان کوتاهی از عمر مدیریت شهری جدید شهرگلستان، شرایط برای جهشی مهم و ماندگار مهیا شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با اشاره به اهداف پروژه‌های درحال اجرای مجموعه مدیریت شهری، بیان داشت: در تلاش می باشیم تا با تکمیل پروژه‌های در دست اجرا و همچنین ارتقاء مؤلفه‌های اساسی، بیش از پیش آرامش و آسایش شهروندان را تامین نماییم.

وی باتاکید بر اهمیت تاثیرگذاری پروژه‌های عمرانی در شاخص‌های ورزشی، فرهنگی، رفاهی، اجتماعی و …، تبیین کرد: در شهرداری و شورای اسلامی شهرگلستان خدمت رسانی به شهروندان به عنوان یک هدف آرمانی شناخته می شود که با اجرای راهبردهای مختلف از جمله اجرای پروژه‌های عمرانی سعی در تحقق هرچه بیشتر این مهم داریم.

علیرضا عرب همچنین در رابطه با لزوم توجه به برخی نکات و اصول در اجرای پروژه‌های عمرانی، اذعان داشت: خلاقیت، جذابیت و همچنین مردم محوریدر تمام پروژه‌های شهرداری شهرگلستان به عنوان دو رویکرد تازه رعایت می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه در طول ۹ ماه گذشته نزدیک به سی پروژه در شهرگلستان سامان گرفته است، گفت: البته بخشی از این پروژه‌ها در مراحل آخر اجرا و بخشی دیگر نیز با سرعتی مطلوب در حال رسیدن به خط پایان خود می باشند.

شهردار شهرگلستان تمام شرایط را برای یک جهش مهم و ماندگار در شهرگلستان و مدیریت شهری آماده دانست و تشریح کرد: بودجه‌ریزی متناسب با نیازهای توسعه‌ای شهر صورت گرفته و عملیات اجرایی در همه جهات مدیریت شهری به شکلی عمیق سریع و قابل قبول درحال انجام می باشد.

وی درپایان باتوجه به روند مناسب اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهرگلستان، افزود: بسیاری از این پروژه‌ها در آینده نزدیک تکمیل می شوند و تعداد زیادی از آن‌ها در هفته دولت به بهره‌‌برداری می رسند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.