شب فراموش نشدنی آقای خاص

سرمربی پرتغالی در شبی که با اینتر فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد، یک توافق مهم کرد.

به گزارش بهارستانه به نقل از بی ساکر، هر ساله در بیست و دوم می ژوزه مورینیو باید یک داستان طولانی را تعریف کند که با یک بازی تعیین کننده آغاز شد و با یک توافق شفاهی که یک گام بزرگ در دوران مربیگری‌اش بود به پایان رسید.

بیست و دوم می ۲۰۱۰ اینتر تحت هدایت سرمربی پرتغالی برابر بایرن مونیخ لوییس فان خال قرار گرفت و با دو گل میلیتو فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد. اتفاق عجیب پس از آن رخ داد.

همانطور که رسانه مارکا نوشت فلورنتینو پرس، رییس باشگاه رئال مادرید با مورینیو شام خورد و صحبت مفصلی با سرمربی پرتغالی کرد. مورینیو به مرد مورد اعتماد پرس تبدیل شد و می‌خواست با بازیکنانش که به میلان سفر می‌کردند تا جشن قهرمانی بگیرند، خداحافظی کند.

بازیکنان اینتر در نبود سرمربی‌شان به جشن قهرمانی پرداختند. مورینیو مذاکره درباره آینده‌اش را به جشن قهرمانی ترجیح داد. در آن شام پرس و سرمربی پرتغالی به توافق رسیدند و قرار شد مورینیو هدایت تیمی را بر عهده بگیرد که آنخل دی ماریا، مسوت اوزیل و کارالیو به آن بپیوندند.

مادرید برای امضای قرارداد با مورینیو هشت میلیون یورو پرداخت کرد و سرمربی پرتغالی در سه سالی که هدایت سفیدپوشان را بر عهده داشت قهرمانی در لالیگا، کوپا دل ری و سوپرجام اسپانیا را به ارمغان آورد.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.