شب شعروخاطره خورشید جماران درشهرستان بهارستان

شب شعر و خاطره “خورشید جماران ” به مناسبت دهه مبارک فجر توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در فرهنگسرای قلم برگزار گردید . به گزارش  بهارستانه، به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، شب شعر و خاطره “خورشید جماران ” به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان […]

شب شعر و خاطره “خورشید جماران ” به مناسبت دهه مبارک فجر توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در فرهنگسرای قلم برگزار گردید .
به گزارش  بهارستانه، به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، شب شعر و خاطره “خورشید جماران ” به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با همکاری کانون بسیج هنرمندان و حوزه مقاومت بسیج 235 ثامن الائمه (ع) بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور حداکثری هنرمندان نسیم شهر در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای قلم برگزار گردید .

شایان ذکر است در این مراسم آقایان چهره پرداز و فرهنگی از شاعران بنام شهرستان به شعرخوانی پرداخته و آقای سلطانی – نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بهارستان – به بیان مطالبی پیرامون جایگاه والای انقلاب و حفظ ارزشهای آن پرداختند .

منبع:واحد روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.