«شبی که ماه کامل شد» در صدر جدول فروش سینماهای اصفهان

فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» همچنان پس از گذشت 6 هفته در صدر جدول فروش سینماهای اصفهان قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، بازار داغ فیلم‌های سینمایی در سینماها به چشم می‌خورد؛ در این هفته با شلوغی فیلم‌های سینمایی در سینماها مواجهه شده‌ایم، علاقه‌مندان به سینما می‌توانند در هر ساعت از روز اوقات فراغت خود را با تماشای فیلم‌های معرفی شده پر کنند.

* پردیس سینمایی سیتی‌سنتر

در این سینما فیلم‌های «کار کثیف»، «ایکس لارج»، «زهرمار»، «سرخپوست»، «شبی که ماه کامل شد»، «ما همه باهم هستیم»، «سامورایی در برلین»، «تگزاس۲» و«متری شیش‌و نیم» اکران می‌شوند؛ ساعت شروع هر یک از این فیلم‌ها از ساعت  ۱۰:۳۰ الی ۲۳:۴۰ خواهد بود، علاقه‌مندان به سینما می‌توانند برای تماشای هر یک از این فیلم‌ها در سانس‌های مشخص شده به این سینما بروند و به تماشای فیلم خود بنشینند.

* سینما فلسطین

در لیست برنامه‌های سینما فلسطین اکران فیلم‌های «ایکس لارج»، «زهرمار»، «شبی که ماه کامل شد« و «تگزاس۲» به چشم می‌خورد؛ ساعت اکران این فیلم‌ها از ۱۰:۳۰ الی ۲۰:۴۵ خواهد بود، مردم می‌توانند با انتخاب فیلم مورد علاقه خود آن را در زمان‌های اعلام شده تماشا کنند.

* پردیس سینمایی چهارباغ

فیلم‌های «ایکس لارج»، «زهرمار»، «سرخپوست»، «شبی که ماه کامل شد»، «ما همه باهم هستیم» و «تگزاس۲» میزبان سینما دوستان و علاقه‌مندان به تماشای فیلم در پردیس سینمایی چهارباغ شده‌اند؛ این فیلم‌ها از ساعت ۱۰:۱۵ اکران خواهند شد و این اکران تا ساعت ۲۳:۵۹ ادامه خواهند داشت.

* پردیس سینمایی ساحل

در پردیس سینمایی ساحل فیلم‌های در حال اکران با عنوان‌های «نیوکاسل»، «ایکس لارج»، «کار کثیف»، «زهرمار»، «سرخپوست»، «شبی که ماه کامل شد»، «ما همه باهم هستیم»، «سامورایی در برلین»، «تگزاس۲»، «پیشونی سفید۳» و «متری شیش‌و نیم» مشاهده می‌شوند؛ کسانی که مایل به تماشای هر یک از این فیلم‌ها هستند می‌توانند برای تماشای آن‌ها از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۲۳:۵۹ به سینما بروند و به تماشای فیلم خود بنشینند.

* سینما سپاهان

۴ فیلم «سرخپوست»، «شبی که ماه کامل شد»، «سامورایی در برلین» و«تگزاس۲» در این سینما بر روی پرده نقره‌ای به اکران درمی‌آیند؛ سیما دوستان می‌توانند برای گذراندن اوقات فراغت خود به سینما بروند، در این سینما فیلم‌ها از ساعت ۱۰:۱۵ الی ۲۲:۴۵ اکران خواهند شد.

* سینما قدس

سینما قدس در این هفته میزبان ۴ فیلم با عنوان‌های «ایکس لارج»، «زهرمار»، «ما همه با هستیم» و «تگزاس۲» شده است؛ این فیلم‌ها از ساعت ۱۰:۳۰ اکران خواند شد و تا ساعت ۲۲:۳۰ این اکران ادامه خواهد داشت، مردم می‌توانند با انتخاب فیلم مورد علاقه خود و انتخاب سینمای خود در روزهای آخر هفته اوقات خود را با تماشای فیلم سپری کنند.

* معرفی فیلم

فیلم سینمایی کمدی با عنوان «نیوکاسل» به کارگردانی محسن قصابیان و تهیه‌کنندگان علی آشتیانی پور در سال ۱۳۹۷ ساخته شده است؛ بازیگرانی که در این فیلم نقش آفرینی کرده‌اند با نام‌های حمید گودرزی، بهرام افشاری، نسرین مقانلو، سحر قریشی، رضا ناجی و دیگر بازیگران هستند، داستان این فیلم «فرید ساعت نه صبح باخبر می‌شود که صاحب عمارت قدیمی شده و نه شب به فرودگاه می‌رسد. حالا او و ساکنینی که فرید بدون اطلاع صاحب‌خانه آن‌ها را به عمارت آورده تنها دوازده ساعت فرصت دارند تا خانه را خالی کنند اما» است.

* جدول فروش

در حال حاضر پرفروش‌ترین فیلم که در صدر جدول هم قرار گرفته است «شبی که ماه کامل شد» است؛ این فیلم پس از گذشت ۶ هفته در ۱۳۲ سینما بیش از ۱ میلیارد و ۵۳۶ میلیون تومان فروش داشته است، دومین فیلم پرفروش در جدول فیلم «سرخپوست» است، این فیلم در ۱۴۷ سینما پس از۶ هفته بیش از ۱ میلیارد فروش داشته است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.