شبکه بهداشت و درمان بهارستان برای چهارشنبه سوری جلسه آموزشی تشکیل داد

شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان باتوجه به نزدیکی چهارشنبه سوری، جلسه آموزشی کمک‌های اولیه ویژه چهارشنبه آخر سال را برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با نزدیک شدن به آخرین چهارشنبه سال ۹۶ مسئولان شهرستان بهارستان در تلاش برای اجرای برنامه‌های مختلف در راستای آگاهی بخشی به شهروندان بهارستانی ویشگیری از بروز حوادث احتمالی در این ایام می باشند.

شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان نیز با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و اهمیت پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال یک جلسه آموزشی با موضوع کم‌های اولیته مرتبط با چهارشنبه آخر سال برگزار کرد.

گفتنی است که این جلسه به همت واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها و با همکاری معاونت درمان شبکه بهداشت و درمان بهارستان تشکیل گردید، که از جمله اقدامات موثر در این ایام به شمار می رود.

در این جلسه آقای جعفری کارشناس اورژانس در خصوص کمک‌های اولیه در سوختگی‌ها و استنشاق گازهای سمی و همچنین احیای قلبی و تنفسی، آموزش‌های مفید و موجزی را ارائه دادند تا در صورت بروز حادثه خدمات‌دهی به افراد حادثه دیده به خوبی انجام شود.

درپایان این جلسه آموزشی نیز به سؤالات شرکت کنندگان در جلسه پیرامون موضوع کمک‌های اولیه و اقدامات لازم در صورت بروز حوادث غیرمترقبه پاسخ‌های جامع و کاملی داده شد، تا بهارستان برای چهارشنبه آخر سال آمادگی لازم را داشته باشد.

درپایان لازم به ذکر است که برای دومین سال پیاپی ۴۲ هزار دانش آموزان نسیم شهری نیز در راستای پیشگیری از بروز هرگونه حادثه در چهارشنبه آخر سال، میثاق نامه چهارشنبه سوری بی‌خطر را در حضور مسئولان شهرستان بهارستان و طی مراسمی که توسط سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر برگزار گردید، امضا کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.