مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران:

شبستان امامزاده‌های بهارستان بازسازی می شوند/ از شهردار صالحیه قدردانی کردم

مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: پروژه‌های بازسازی شبستان‌های سه امامزاده شهرستان بهارستان با سرعت خوبی درحال اجرا می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا محمدزاده مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران در سفره یک روزه خود به شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران به خدمات ارزنده شهرداری شهرصالحیه اشاره کرد و گفت: باید از خدمات علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه در خصوص بازسازی جاده خطرناک امامزاده باقر (ع) تقدیر کرد.

وی در ادامه با اشاره به خدمات مجموعه مدیریت شهری شهرصالحیه به بقاع متبرکه، اظهار داشت: بنده کمتر شهرداری را در استان تهران دیده‌ام که تا این حد به بقاع متبرکه توجه داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده با بیان این امر که پروژه بزرگ امامزاده باقر (ع) به خوبی انجام شده است، تبیین کرد: تمام استانداردها و زیباسازی‌های لازم در جاده امامزاده باقر (ع) رعایت شده است.

وی همچنین به اینکه در گذشته دسترسی شهروندان بهارستانی به امامزاده باقر (ع) به علت شرایط خطرناکی که این جاده داشت بسیار دشوار بود، اشاره کرد و بیان داشت: امروز با شرایط جدیدی که در این جاده ایجاد شده است، دسترسی و امنیت شهروندان در این امامزاده بسیار آسان شده است و ما این مهم را مرهون تلاش‌های مدیریت شهری صالحیه هستیم.

مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران باتایکد بر اجرای طرح بازسازی شبستان امامزاده‌های شهرستان بهارستان، تصریح کرد: عملیات توسعه شبستان امامزاده باقر (ع) در آینده نزدیک به پایان می رسد و همچنین طرح توسعه شبستان امامزاده لطیف(ع) نیز با پیشرفت قابل قبولی در حال اجرا است.

وی درپایان باتوجه به شایعات تعطیلی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رباط کریم، آن‌ها را تکذیب کرد و افزود: در هر نقطه از کشور که موقوفه و امامزاده وجود داشته باشد، وظیفه قانونی ما است که در آن منطقه فعالیت کنیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.