شاخص‌های بهداشتی واحدهای شبکه بهداشت بهارستان مورد بررسی قرار گرفت

شاخص‌های بهداشتی واحدهای مختلف شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان طی برگزاری نشستی بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست هم اندیشی و بررسی شاخص‌های بهداشتی واحدهای گسترش، سلامت جمعیت و خانواده، آموزش سلامت، مدارس، سلامت روان، بیماری‌ها، بهداشت محیط و حرفه‌ای، دهان و دندان با حضور سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان بهارستان و مسئولین و. کارشناسان ستادی برنامه‌های مرتبط و سرپرستان و مسئولین بهداشت خانواده مراکز قلعه‌میر و صالحیه در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، نشست مذکور با هدف بررسی شاخص‌ها و در راستای دستیابی به اهداف تعیین شده مراکز و پایگاه‌های تابعه شهرستان بهارستان و مداخله اثر بخش در جهت ارتقاء شاخص‌های بهداشتی در سطح شهرستان برگزار شد.

گفتنی است که در این نشست هریک از اعضاء گزارشی از عملکرد خود پیرامون مصوبات جلسات قبل و اقدامات صورت گرفته در این راستا ارائه کردند و به بحث و گفت‌وگو در رابطه با اهداف برگزاری این نشست و راه‌های رسیدن به آن پرداختند و تصمیمات موثری در جهت ارتقاء شاخص‌های بهداشتی شهرستان بهارستان اخذ شد.

لازم به ذکر است که نشست هم اندیشی و بررسی شاخص‌های بهداشتی به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده توسط مسئولین شبکه بهداشت و درمان بهارستان پاسخ داده شد تا ابهامات احتمالی نیز رفع گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.