شاخص‌های بهداشتی در بهارستان زیر ذره‌بین بررسی رفت

شاخص‌های بهداشتی به دنبال برگزاری نشستی در شهرستان بهارستان مورد بحث و بررسی مسئولین مربوطه قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست هم‌اندیشی و بررسی شاخص‌های بهداشتی با حضور المیرا سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان، مسئولین واحدهای ستادی و سرپرستان و مسئولین بهداشت خانواده مراکز فعال در گلستان و سبزدشت صبح امروز در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، نشست مذکور با هدف بررسی شاخص‌ها و همچنین به جهت دستیابی به اهداف تعیین شده مراکز و پایگاه‌های تابعه فعال در سطح شهرستان بهارستان برگزار گردید که با استقبال خوبی از سوی حاضرین مواجه شد.

گفتنی است که مداخله اثر بخش در راستای ارتقاء شاخص‌های بهداشتی در سطح شهرستان از جمله موضوعاتی بود که در طول نشست برگزار شده مورد بحث و بررسی حاضرین قرار گرفت و تصمیماتی نیز در این خصوص اخذ شد.

سلیمانی‌جوان در این نشست باتاکید بر اهمیت دستیابی به اهداف مراکز و پایگاه‌های بهداشت فعال در بهارستان، بیان داشت: بدون تردید عمل کردن مطابق برنامه و به شکل درست و تعیین شده می تواند تاثیر به سزایی در دستیابی به این اهداف داشته باشد که نیامند توجه ویژه مسئولین مربوطه در این مراکز و پایگاه‌ها می باشد.

لازم به ذکر است که درپایان نشست هم‌اندیشی و بررسی شاخص‌های بهداشتی به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان بهارستان پاسخ داده شد تا هیچگونه ابهامی در رابطه با مسائل مذکور باقی نماند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.