فرماندار شهرستان بهارستان:

سینمای نسیم شهر در دهه فجر سال جاری افتتاح خواهد شد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: باتوجه به پیگیری‌های صورت گرفته، سینمای نسیم شهر و 3 کتابخانه در دهه فجر سال جاری در شهرستان بهارستان به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به اهمیت توجه به سرانه‌های فرهنگی و فرهنگ کتابخوانی در بهارستان، عنوان داشت: در ایام الله دهه فجر سال جاری چند کتابخانه در سطح شهرستان افتتاح خواهد شد.
افتتاح ۳ کتابخانه در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.
وی در ادامه با اشاره به برگزاری نشست کارگروه تخصصی فرهنگی و اجتماعی شهرستان بهارستان در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص)، تبیین کرد: با عنایت به مصوبات و تصمیمات اخذ شده در طول این نشست، در ایام الله دهه مبارک فجر، ۳ کتابخانه در سطح شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری می رسد.

سلیمان‌پور در رابطه با شرایط فعلی کتابخانه‌های سطح شهرستان، اظهار داشت: هم اکنون ۸ کتابخانه در بهارستان وجود دارد که از بین این تعداد، ۶ کتابخانه در حد مطلوب و قابل قبول بازسازی شده‌اند و در حد استاندارد می باشند و کتابخانه شهید بهشتی نیز درحال حاضر در دست بازسازی است و در دهه فجر سال جاری بازگشایی خواهد شد.

وی همچنین به توجه ویژه به موضوع کتاب و کتابخوانی در بهارستان اشاره کرد و تصریح کرد: درحال حاضر ۶ کتابخانه در سطح شهرستان درحال ساخت می باشد که از این بین ۳ کتابخانه طی یکسال آینده به بهره‌برداری عموم خواهد رسید.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به موضوع سینمای نسیم شهر و لزوم پیگیری این موضوع، خاطرنشان کرد: در نشست برگزار شده اشاره‌ای به سینمای نسیم شهر شد و با عنایت به برگزاری جلسات و پیگیری‌های انجام شده سینمای نسیم شهر در دهه مبارک فجر سال جاری افتتاح و به بهره‌برداری می رسد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.