فرماندار شهرستان بهارستان:

سینمای نسیم شهر در ایام الله دهه فجر افتتاح می شود/ تصفیه خانه بهارستان در روستای امامزاده باقر (ع) احداث خواهد شد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: پروژه احداث تنها تصفیه خانه شهرستان بهارستان در ایام دهه مبارک فجر در بخش گلستان آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران در رابطه با پروژه سینمای نسیم شهر و مشکلات این پروژه، عنوان داشت: با رفع مشکلات موجود بر سر راه این پروژه، سینمای نسیم شهر در ایام الله دهه فجر سال جاری افتتاح می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه وجود سینما در شهرستان بهارستان جزو نیازهای فرهنگی به حساب می آید، تبیین کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته، سینمای نسیم شهر و همچنین ۳ کتابخانه در دهه فجر سال جاری در شهرستان بهارستان افتتاح خواهد شد.

سلیمان‌پور باتاکید بر لزوم وجود تصفیه خانه در بهارستان و تاثیر آن در جلب رضایت شهروندان، اظهار داشت: باتوجه به پیگیری‌ها و بررسی‌های صورت گرفته در ایام الله دهه فجر سال جاری کلنگ احداث تصفیه خانه شهرستان نیز طی مراسمی با حضور مسئولین به زمین زده خواهد شد.

وی همچنین باتاکید بر جزئیات و اهمیت اجرای پروژه تصفیه خانه در بهارستان، تصریح کرد: تنها تصفیه خانه شهرستان بهارستان در روستای امامزاده باقر (ع) بخش گلستان در ایام الله دهه فجر کلنگ زنی خواهد شد که این امر می تواند تاثیر به سزایی در بهبود کیفیت آب و آب‌رسانی در سطح شهرستان داشته باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه اعتبارات لازم برای ساخت این پروژه پیش بینی شده است، خاطرنشان کرد: این تصفیه خانه در مساحتی بالغ بر ۱۵ هکتار احداث خواهد شد و میزان اعتبار برای احداث این پروژه دوازده هزار میلیارد ریال است که اعتبار اولیه این پروژه ۳۶۰ میلیارد ریال پیش بینی می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.