سیاه‌نمایی سرافرازی نمی‌آورد

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مردم متوجه سواستفاده هواداران نامزدها از جایگاه رهبری می‌شوند، ‌گفت: سیاه‌نمایی و بدگویی از دیگران موجب سرفرازی نخواهد بود. آیت‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارسدر خصوص توصیه‌های امروز مقام معظم رهبری به نامزدهای انتخاباتی اظهار داشت: اینکه نامزدها و هواداران‌شان بخواهند […]

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مردم متوجه سواستفاده هواداران نامزدها از جایگاه رهبری می‌شوند، ‌گفت: سیاه‌نمایی و بدگویی از دیگران موجب سرفرازی نخواهد بود.

آیت‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارسدر خصوص توصیه‌های امروز مقام معظم رهبری به نامزدهای انتخاباتی اظهار داشت: اینکه نامزدها و هواداران‌شان بخواهند القا کنند که نظر رهبری روی فرد خاصی است، درست نیست.

ممدوحی سواستفاده نامزدها و هواداران آنها را از جایگاه رهبری، به ضرر این افراد دانست و تاکید کرد: مردم متوجه این سواستفاده خواهند شد، از این رو نباید صحبت‌های رهبر انقلاب تحریف شود.

عضو جامعه مدرسین در خصوص بخش دیگری از سخنان رهبری که به پرهیز از سیاه‌نمایی توصیه کردند، اظهار داشت: انتقاد غیر از سرزنش است و بدترین نوع بداخلاقی نیز، سرزنش افراد است.

وی با اشاره به برخی سیاه‌نمایی‌ها در مناظره‌ و فضای مجازی، ‌گفت: بدگویی از دیگران موجب سرفرازی نخواهد بود.

ممدوحی در ادامه با بیان اینکه رهبر انقلاب مسائل اخلاقی انتخابات را مطرح کردند که باید از سوی نامزدها رعایت شود،‌تصریح کرد: علامت قانون‌مندی این است که افراد از ابتدا در مسیر خود، قانون را رعایت کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: نامزدها نباید به جای پرداختن به مسائل اساسی مردم به مسائل حاشیه‌ای و غیر منطقی بپردازند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.