سرپرست معاونت خدمات شهری گلستان:

سگ‌های ولگرد و بلاصاحب در گلستان ساماندهی می شوند

سرپرست معاونت خدمات شهری گلستان گفت: در راستای مطالبات شهروندان، سگ‌های ولگرد و بلاصاحب در سطح شهرگلستان ساماندهی می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، داوود نوذرپور سرپرست معاونت خدمات شهری گلستان با اشاره به معضل سگ‌های ولگرد، بیان داشت: ساماندهی سگ‌های بلاصاحب و ولگرد در دستور کار شهرداری شهرگلستان قرار گرفته است.

وی در ادامه با بیان اینکه موضوع سگ‌های بلاصاحب یکی از دغدغه‌های شهروندان و مدیران شهری است، تصریح کرد: پیش‌بینی می شود بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ سگ بلاصاحب در سطح شهرگلستان وجود داشته باشد و تدابیر لازم جهت ساماندهی آن‌ها پیش‌بینی شده است‌.

نوذرپور همچنین در رابطه با جزئیات این اقدام شهرداری شهرگلستان، اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری گلستان با برنامه‌ریزی مناسب به زودی ساماندهی سگ‌های بلاصاحب را با ساخت پناهگاه آغاز می کند، به طوری که هم‌اکنون پیمانکار این طرح هم انتخاب شده است.

وی درپایان باتوجه به شروع فعالیت اکیپ‌های زنده‌گیری سگ‌های گلستان در آینده نزدیک، خاطرنشان کرد: عملیات زنده‌گیری سگ‌ها بعد از ساخت پناهگاه مورد نیاز حداکثر تا پایان سال جاری شروع می شود.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید اجرای مناسب و دارای نتیجه این اقدام می تواند پس از سال‌ها یکی از مشکلات جدی و نگران‌کننده شهروندان گلستانی را رفع کند و مطمئناً تاثیر به سزایی در جلب رضایت شهروندان نسبت به عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر خواهد داشت، چراکه مدیران و شوراهای سابق این شهر هرگز توجهی به رفع این مشکل و معضل شهرگلستان نداشته‌اند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.