سگ‌های ولگرد به پیرمرد بهارستانی حمله کردند/ مسئولین شهری بی‌تفاوت به معضلات شهر

در اوج بی‌تفاوتی مسئولین شهرگلستان به معضلات شهری، یک پیرمرد گلستانی طعمه جدید سگ‌های ولگرد شهرستان بهارستان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سگ‌های ولگرد مدت‌ها است که به مهمان‌های ناخوانده و معضل بزرگ شهرستان بهارستان تبدیل شده‌اند و علاوه‌بر اینکه روز به روز درحال افزایش می باشند، هر روز بیشتر از روز قبل برای شهروندان بهارستانی ایجاد خطر و ترس می کنند و در این بین مسئولین این شهرستان تنها وعده‌های بدون عمل می دهند.

گفتنی است که نتیجه این وعده‌های بی‌فایده مسئولین شهرستان بهارستان سبب شده است تا این بار یک پیرمرد گلستانی به طعمه این سگ‌های ولگرد تبدیل شود و صدمات و آسیب‌های جدی‌ای از حمله سگ‌های ولگرد ببیند.

بنابر این گزارش، شب گذشته یک پیرمرد در حوالی بیابا‌نهای سه راهی آدران شهرگلستان درحال رفتن به خانه خود بود که ناگهان دسته سگ‌های وحشی به او حمله می کنند و این پیرمرد هراسان از ترس سگ‌ها پا به فرار می گذارد و ناگهان در حین فرار درون یک چاه ۴ متری سقوط می کند.

وی که از ناحیه پا دچار شکستگی شده بود با کمک نیروهای آتش‌نشانی و اورژانس از چاه بیرون کشیده می شود تا برای ادامه درمان توسط آمبولانس راهی بیمارستان شود.

این چندمین باری بود که سگ‌های ولگرد به شهروندان بهارستانی حمله می کنند و به آن‌ها آسیب می زنند و همچنان مسئولین شهرهای بهارستان درحال ارائه گزارشات و صحبت‌هایی در خصوص اقداماتی نظیر جمع‌آوری این سگ‌ها می باشند و این درحالی است که تعداد آن‌ها هر روز بیشتر شده و به دنبال آن بیماری، آلودگی و خطرات ناشی از آن‌ها افزایش پیدا می کند.

درپایان این سئوال به وجود می آید که خرج درمان این پیرمرد گلستانی را چه کسی پرداخت خواهد کرد؟ چه کسی غرامت صدمات وارد شده به وی را می دهد؟ آیا در طول زمانی که وی توانایی کار کردن ندارد مسئولین خرج خانواده او را خواهند داد؟

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.