سگ‌های ولگرد امنیت شهروندان بهارستانی را گرفته‌اند/ مسئولین همچنان بی‌توجه به مشکلات بهارستان

سگ‌های ولگرد برای چندمین بار به شهروندان بهارستانی حمله‌ور شدند و با این وجود مسئولین هنوز هم اقدامی در این راستا انجام نداده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، انسان سال‌های زیادی است که به شهر نشینی و زندگی شهری روی آورده است و دلیل آن نبودن بسیاری از خطرات و آلودگی‌ها در داخل شهرها می باشد اما در برخی مناطق نظیر شهرستان بهارستان گویا هنوز شکل درستی از شهر و شهرنشینی تعریف نشده است.

وجود سگ‌های ولگرد در سطح شهرهای بهارستان و افزایش روز افرون‌ آن‌ها و نمایان شدن هرچه بیشتری بیماری‌های آن‌ها از جمله مواردی است که می تواند در تناقض کامل با زندگی شهری و شهرنشینی برشمرد، چراکه این سگ‌ها ناقل بسیاری از بیماری‌های خطرناک بوده و همچنین باعث ایجاد ترس و ناامنی برای شهروندان می شوند.

گفتنی است که طی ماه‌های گذشته بارها از گوشه و کنار بهارستان خبر حمله سگ‌های ولگرد به کودکان بهارستانی شنیده شده است و این بار سگ‌های ولگرد به یک جوان نسیم شهری حمله کرده‌اند که همین امر بار دیگر تب نارضایتی شهروندان ساکن شهرستان بهارستان را بیش از پیش افزایش داده است.

حمله وحشیانه سگ‌های ولگرد به این جوان نسیم شهری باعث مصدومیت شدید او از ناحیه سر و دست شد و مطمئناً زمانی که سگ‌ها می‌توانند جوانان را اینطور تکه پاره کنند، این فکر به ذهن می رسد که با کودکان و بانوان که بیش از دیگران در معرض خطر می باشند چه می‌کنند؟ آیا مسئولین همچنان تنها به وعده دادن در این خصوص ادامه می دهند یا دست به عمل می زنند؟

درپایان لازم به ذکر است که حضور سگ‌های ولگرد آن هم در طول روز و در این تعداد امری تاسف بار و ناراحت کننده به حساب می آید و نیاز است تا مسئولین مربوطه در راستای رفع این مشکل اقدام نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.