سکانس شهردار ها در شهرداری گلستان پایان یافت/ بهروز کاویانی شهردار شد

بعد از چند ماه سرانجام حکم بهروز کاویانی، شهردار جدید شهر گلستان تایید شد و شهردار بر صندلی شهرداری تکیه زد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهروز کاویانی شهردار منتخب شورای شهر گلستان امروز حکم خود را از وزیر کشور گرفت و رسما شهردار شهر گلستان شد. عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی […]

بعد از چند ماه سرانجام حکم بهروز کاویانی، شهردار جدید شهر گلستان تایید شد و شهردار بر صندلی شهرداری تکیه زد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهروز کاویانی شهردار منتخب شورای شهر گلستان امروز حکم خود را از وزیر کشور گرفت و رسما شهردار شهر گلستان شد.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی با تایید پیشنهاد شورای اسلامی شهر گلستان و در اجرای تبصره ۳ ذیل بند ۱ ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران ” بهروز کاویانی را به عنوان شهردار جدید شهر گلستان منصوب کرد.

بالاخره بعد چندین ماه شهر گلستان برخود شهردار دید تا بلکه با آمدن کاویانی گوشه ای از مشکلات مردم این شهر گرم شود البته این موضوع به کاویانی و حمایت های شورا ی شهر بستگی دارد.

البته بعد از رفتن نعمت زاده شهردار سابق گلستان، وزارت کشور هیچ یک از گزینه های شورای شهر را تایید نکرده بود و چه مردم و چه شورای شهر از این موضوع رنج های بسیاری بردند.

لازم به ذکر است در زمان نبود شهردار، پروژه های شهری نا تمام ماند و یا اصلا کلید نخورد و این موضوع بیشتر از هر چی به شهروندان این شهر با جمعیت ۳۰۰ هزار نفری لطمه زد.

حال که بهروز کاویانی حکم شهرداری خود را گرفت و به گفته اعضای شورای شهر گلستان با آمدن شهردار برنامه های ویژه در شهر به اجرا خواهد در آمد باید منتظر تحولاتی در این شهر باشیم.

شهروندان شهر گلستان از اینکه بالاخر شهردار حکم خود را گرفت خوشحال هستند و اعضای شورای شهر گلستان نیز از آمدن شهردار ابراز خرسندی کردند و امیدوارند با آمدن آقای کاویانی طرح های نیمه کاره و طرح های جدید اجرا شوند.

جالب توجه است که تعویض هر ماه یک شهردار برای خبرنگاران هم به سوژه تکراری تبدیل شده بود و دیگر تقریبا هیچ رسانه ای به این موضوع نمی پرداخت و حال شاید با شهردار شدن بهروز کاویانی ما شاهد سوژه هایی متفاوت در شهرداری گلستان باشیم.

پایان پیام/ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.