سومین عضو شورای پنجم نسیم شهر سلب عضویت شد

یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی نسیم شهر به دلیل مشکلات مدرک تحصیلی از عضویت این شورا سلب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یکی از اعضای شورای اسلامی نسیم شهر به دلیل مشکلی که در مدرک تحصیلی‌اش به وجود آمده، پس از ایجاد برخی حواشی و مشکلات، از شورای اسلامی این شهر سلب عضویت شد.

گفتنی است که گمانه زنی‌های بسیاری در خصوص اینکه کدامیک از اعضای علی البدل شورای اسلامی نسیم شهر قرار است جایگزین او باشد، مطرح شده است اما حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروز نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم در جمع خبرنگاران به تمام این گمانه زنی‌ها پایان داد.

وی با اشاره به سلب عضویت یکی از اعضای شورای اسلامی شهر، تصریح کرد: ورود سعید آذرکیش عضو علی البدل به جمع اعضای اصلی شورای شهر نسیم شهر قطعی شده است و آذرکیش به عنوان عضو جدید شورای دوره پنجم فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی در ادامه با بیان جزئیات سلب عضویت شورای اسلامی شهر، عنوان داشت: تمامی پروسه‌های قانونی یک عضو مبنی بر سلب عضویت از شورای اسلامی نسیم شهر طی شده است و روز گذشته نیز نامه استان تهران در این خصوص به شهرستان بهارستان ابلاغ گردید.

وی درپایان باتوجه به اینکه از لحاظ قانونی دیگر حضور عضو سلب عضویت شده در شورای اسلامی شهر معنی ندارد، خاطرنشان کرد: به همین دلیل انتظار داریم تا مسئولان هر چه سریع‌تر مراسم تحلیف عضو جدید شورای اسلامی نسیم شهر را به جا آورند.

درپایان لازم به ذکر است که این سومین عضو شورای اسلامی نسیم شهر می باشد که از ترکیب اصلی شورای دوره پنجم خارج می شود که مطمئناً می تواند عملکرد نسبتاً خوب این شورا و مجموعه مدیریت شهری را زیر سئوال ببرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.