فرماندار شهرستان بهارستان:

سوله‌های مدیریت بحران بهارستان باید تجهیز شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: باتوجه به وجود احتمال وقوع مجدد زلزله، سوله‌های مدیریت بحران شهرستان می بایست به سرعت تجهیز شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بهارستان با حضور خانجانی فرماندار بهارستان، رضایی فرمانده انتظامی شهرستان، داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان، بخشداران بوستان و گلستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در محل سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار گردید.

خانجانی در این نشست باتاکید بر عدم وجود تجهیزات لازم در زمان زلزله، عنوان داشت: می بایست سه سوله مدیریت بحران شهرستان بهارستان توسط شهرداری‌های سه شهر گلستان، صالحیه و نسیم شهر تجهیز شود.

وی در ادامه با بیان اهمیت استقرار هلال احمر در شهرستان، تبیین کرد: باتوجه به پیگیری‌های انجام شده ساختمان و سوله‌ای که در اختیار این سازمان قرار داده شده مورد تایید مسئولان استانی قرار گرفته و انتظار داریم هرچه سریع تر هلال احمر شهرستان بهارستان مستقر شود.

گفتنی است که احداث پد هلی کوپتر در دو منطقه از شهرستان بهارستان، تجهیز شهرداری‌ها به موتور و ژنراتور برق و همچنین ارائه اطلاعات لازم به هلال احمر از جمله مصوبات نشست برگزار شده بود.

درپایان لازم به ذکر است که در طول نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران وظایف هریک از دستگاه‌ها و ادارات شهرستان بهارستان مشخص گردید و به سئوالات حاضرین در این نشست پیرامون مطالب بیان شده، پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.