سواستفاده بساز بفروش‌ها از شرایط کرونایی در شهرگلستان

بساز بفروش‌های شهرگلستان با استفاده از شرایط کرونایی به آرامی درحال انجام تخلفات گسترده در حوزه ساخت و ساز می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در این اوضاع پیچیده که همه مسائل تحت تاثیر کرونا قرار گرفته و بلبشوی عجیبی شهرها را فراگرفته است، بساز بفروش‌ها در شهرگلستان جشن گرفته‌اند و برای خودشان از این شرایط لذت می برند.

بنابر این‌گزارش، یکی از همین بساز بفروش‌ها به آرامی و در سایه بی‌خیالی شهرداری شهرگلستان بدون رعایت قوانین با گشودن پنجره تا دیوار مدرسه‌ای در شهرک سبزدشت پیش آمده و مرزهای شهرسازی را فرسخ‌ها جابه‌جا کرده است.

گفتنی است که این ساختمان نه تنها یک متر هم حیاط ندارد و سطح اشغال آن رعایت نشده، بلکه پارکینگ هم ندارد و اگر حواس سرایدار مدرسه نبود، احتمالا تا وسط کلاس‌های مدرسه هم پیشروی می کرد!

شهرداری شهرگلستان که معلوم نمی باشد این روزها مشغول چه فرایضی است که تا این حد از ساخت و سازهای غیرمجاز آن هم به این گل درشتی غفلت کرده‌اند، البته این تنها یک مورد از تخلفات ساخت و ساز در سطح این شهر می باشد.

درپایان لازم به ذکر است زمانی که این افراد سودجو از شرایط فعلی برای انجام تخلفات خود در ساخت و ساز استفاده می کنند انتظار می رود تا مسئولین شهری با جدیت و به سرعت با این تخلفات برخورد نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.