سه پست معاونت شهرداری گلستان خالی است/ وضعیت شهرداری شهرگلستان عجیب و غریب می باشد

شهرداری شهرگلستان ماه‌ها است که در سه پست معاونتی خود هیچ فردی را ندارد و این واحدها به حال خود رها شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شهرگلستان شهرستان بهارستان را می توان به عنوان یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای استان تهران برشمرد که در حدود دو سال است که هر روز بیش از روز قبل در حاشیه و مشکلات فرو می رود و به نوعی در باتلاقی گیر افتاده است که هر لحظه بیشتر در آن فرو می رود.

گفتنی است که در طول ماه‌های اخیر حواشی و مشکلات گلستان به اوج خود رسیده است و تاکنون ۶ نفر از اعضای شورای اسلامی این شهر به جرم تخلفات مختلف بازداشت و سلب عضویت شده‌اند و وضعیت انتخاب و انتصاب شهردار نیز که ماجرایی جداگانه و مفصل می باشد.

اما نکته جالب در خصوص شهرداری شهرگلستان این است که این مجموعه مدیریتی نزدیک به ۸ ماه است که معاون اداری و مالی و معاون خدمات شهری ندارد!

این خبر زمانی عجیب‌تر می شود که بدانید این شهرداری نزدیک به ۳ ماه است که حتی معاون فنی و عمرانی هم ندارد و با وجود تمام این‌ها بازهم مدیران شهری دم از سر و سامان دادن به شهر می زنند درحالی که مجموعه خودشان ساماندهی نشده است.

بنابراین گزارش، با آمدن رحیم پرچگانی به عنوان شهردار جدید انتظار می رفت برای این ۳ پست مهم که نبض شهر را به دست دارند فکری شود اما ظاهرا برای سامان دادن به این وضعیت هم کسی در شهرگلستان حال ندارد.

اگر می بینید چرخ شهرداری شهرگلستان این روزها لنگ می زند یک دلیلش می تواند همین بی‌صاحب ماندن ۳ پست مهم در بدنه مجموعه مدیریت شهری باشد که بدون شک لطمه زیادی به شهر وارد کرده و می کند و گویا کسی در گلستان به فکر رفع این مشکل نمی باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.