سه واحد صنفی متخلف در بهارستان شناسایی و پلمپ شد

سه واحد صنفی متخلف درپی بازرسی توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان شناسایی و پلمپ گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، درپی برگزاری گشت‌های مشترک و غیرمشترک در سطح شهرستان بهارستان توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان صبح امروز سه واحد صنفی متخلف در بهارستان شناسایی و پلمپ گردید.

گفتنی است که این اقدام در راستای اجرای قانون اصلاح ماده ۱۳ قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی و نظارت بر وضعیت بهداشتی مراکز پخت و توزیع مواد غذایی در سطح شهرستان بهارستان صورت گرفت.

بنابر این گزارش دو نانوایی و یک چایخانه به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی توسط کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلمپ گردید، تا از وارد شدن صدمات احتمالی به سلامت شهروندان بهارستانی جلوگیری به عمل آید.

همچنین کارشناسان واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با هدف بهبود و ارتقاء سطح سلامت شهروندان بهارستانی، با جدیت و قاطعیت کامل بر تمامی واحدهای تحت پوشش نظارت مستمر داشته و در صورت شناسایی واحدهای متخلف برابر مقررات برخورد و پس از صدور اخطارهای لازم نسبت به پلمپ مکان اقدام می نمایند.

گرچه شرایط معیشتی و اقتصادی مردم در وضعیت کنونی مناسب نمی باشد و عده‌ای پلمپ واحدهای صنفی توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان را ناعادلانه می دانند، اما نباید فراموش کرد که هدف این شبکه از انجام چنین اقدامی پیشگیری از وارد شدن آسیب به سلامت شهروندان می باشد و اگر سلامت شهروندان با مشکل مواجه شود، رفع مشکلات سلامتی در شرایط اقتصادی فعلی مطمئناً سخت‌تر خواهد بود.

درپایان لازم به ذکر است که بنابه گفته کارشناسان واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، برگزاری گشت‌های بازرسی واحدهای صنفی در سطح شهرستان در راستای جلوگیری از بروز هرگونه تخلف بهداشتی ادامه‌دار خواهد بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.