فرمانده نیروی انتظامی بهارستان:

سه نفر از توزیع‌کنندگان عمده مواد محترقه در بهارستان دستگیر شدند

فرمانده نیروی انتظامی بهارستان گفت: بالغ بر چند هزار مواد محترقه غیرمجاز توسط نیروهای انتظامی در شهرستان بهارستان کشف و ضبط گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چنگیزخانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به چهارشنبه پایان سال، عنوان داشت: مقدار زیادی مواد محترقه که برای توزیع در این شب آماده شده بود توسط نیروهای انتظامی در سطح شهرستان کشف و ضبط گردید.

وی در ادامه با تشریح جزئیات کشف مواد محترقه در شهرستان بهارستان، تبیین کرد: در این عملیات بیش از ۲۱ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در این شهرستان کشف و ضبط شد که بدون شک تاثیر به سزایی در کاهش خطرات این شب خواهد داشت.

چنگیزخانی باتاکید بر اهمیت و لزوم برخورد با توزیع کنندگان مواد محترقه در سطح شهرستان، اذعان داشت: در همین راستا سه نفر توسط نیروهای پلیس بهارستان شناسایی، دستگیر و به مراجع قضایی مربوطه جهت سیر مراحل قانونی معرفی شده‌اند.

وی همچنین به تلاش نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در راستای کاهش خطرات شب چهارشنبه سوری اشاره کرد و گفت: پلیس به هیج وجه مخالف شادی در شب چهارشنبه سوری نمی باشد اما استفاده از مواد محترقه غیرمجاز و توزیع این مواد می تواند باعث بروز خسارات جانی جبران ناپذیری شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به نقش خانواده‌های بهارستانی در کاهش خطرات شب چهارشنبه سوری، خاطرنشان کرد: از تمامی خانواده‌های بهارستانی می خواهم به منظور جلوگیری از اتفاقات تلخ و جبران ناپذیر در آخرین چهارشنبه سال؛ مراقب نحوه شادی کردن فرزندان خود باشند‌.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.