سه راهی آدران محل جدید انتشار کرونا/ شیطان بازار شهرگلستان تغییر مکان داد

با وجود تعطیلی بازارها و واحدهای صنفی در جهت پیشگیری از انتقال ویروس گرونا، شیطان بازار شهرگلستان همچنان فعال است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حدود یک ماه است که شهرستان بهارستان درگیر شیوع ویروس کرونا شده و تاکنون بیش از ۳۵ نفر را بدرقه گورستان کرده اما با این حال در شیطان بازار سه راهی آدران هشدارها جدی گرفته نمی شود.

گفتنی است که فعالیت این بازار آن هم در حاشیه جاده اصلی و کنار داروخانه شبانه روزی و بی‌تفاوت به توصیه‌های مرتبط با مقابله با کرونا، به معامله اجناس مشکوک می پردازند خلاصه که این بازار گویا در میان انبوه دغدغه‌هایی کرونایی این روزها به حال خود رها شده است.

غافل از اینکه کرونا که از آن «طاعون عصر جدید» هم نام برده می شود، خیلی جدی، آرام راه خود را در پیش گرفته و برای ورود به بدن ما اهل تعارف نمی باشد و بدون دعوت هرجا که ذره‌ای شرایط برایش مهیا باشد، وارد می شود.

گفتنی است که این بازار مکاره پیش از این در حاشیه رودخانه شادچای برپا بود ولی بعد از شیوع ویروس کرونا به جای تعطیل شدن با گستاخی تمام به حاشیه جاده اصلی تغییر مکان داده و مسئولین شهرستانی نیز گویا تصمیمی برای تعطیلی این بازار ندارند.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید این گونه تجمعات زمینه شیوع و انتقال ویروس کرونا را فراهم می کند و افراد حاضر در این مکان علاوه‌بر به خطر انداختن سلامت خود، جان دیگر شهروندان و خانواده خود را نیز به خطر می اندازند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.