رئیس غله شهرستان بهارستان:

سهیمه واحدهای صنفی نانوایی با کیفیت افزایش می یابد/ با تخلفات نانوایان به شکل جدی برخورد صورت می گیرد

رئیس غله شهرستان بهارستان گفت: در راستای تشویق نانوایان به فعالیت استاندارد و تولید نان با کیفیت، سهمیه واحدهای صنفی نانوایی با کیفیت افزایش می یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دهقانی رئیس غله شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی نانوایی فعال در سطح شهرستان، اذعان داشت: درحال حاضر یک عزم راسخ و بین سازمانی در جهت برخورد با نانوایان متخلف در سطح شهرستان بهارستان شکل گرفته است.

وی در ادامه با بیان اینکه منشاء سلامتی شهروندان و مواد غذایی آن‌ها نباید با تهدید مواجه شود، تشریح کرد: شهروندان بهارستانی اطمینان داشته باشند که هیچ گونه کوتاهی در رابطه با برخورد با واحدهای صنفی نانوایی که تخلف می کنند صورت نخواهد گرفت.

دهقانی در رابطه با تلاش‌های صورت گرفته در خصوص جلوگیری از تخلفات این چنینی، بیان داشت: تمامی اعضای کارگروه آرد و نان شهرستان بهارستان با تمام توان تلاش می کنند رضایت شهروندان را فراهم کنند و امید است در این راه نانوایان فعال در سطح شهرستان نیز تعامل و همکاری لازم‌ را داشته باشند.

وی همچنین به تسهیلات ارائه شده به واحدهای صنفی نانوایی سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: تامین بالغ بر ۲۵ میلیون تومان وام به جهت تجهیز و نوسازی واحدهای پخت بهارستان از جمله اقدامات مناسب برای بهبود کیفی نان در این شهرستان می باشد.

رئیس غله شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به دستور فرماندار شهرستان در خصوص بهبود کیفیت نان، خاطرنشان کرد: نانوایانی که نان با کیفیت به شهروندان عرضه می کنند و از نظر  بهداشتی هم مناسب و مورد تایید باشند تشویق خواهند شد و به سهیمه آن‌ها اضافه می شود، تا واحدهای صنفی نانوایی در راستای بهبود کیفیت نان تولیدی خود تلاش نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.