معاون فنی و عمرانی فرمانداری بهارستان:

سهم بهارستان از نمایشگاه توانمندی روستایی و عشایر یک غرفه است

معاون فنی و عمرانی فرمانداری بهارستان گفت: سهم شهرستان بهارستان از 16 غرفه استان تهران در نمایشگاه توانمندی روستایی و عشایر تنها یک غرفه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فاضل نجفی معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان بهارستان با بیان اینکه توجه به تولیدات روستایی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، عنوان داشت: محصولات روستاهای شهرستان بهارستان در سومین نمایشگاه توانمندی روستایی و عشایر عرضه خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به جزئیات برگزاری این نمایشگاه، تشریح کرد: نمایشگاه توانمندی روستایی و عشایر با رویکرد تببین نقش روستائیان و عشایر در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از ۱۵ الی ۱۸ اسفند ماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان تهران برگزار می گردد.

نجفی همچنین در رابطه با نقش شهرستان بهارستان در نمایشگاه مذکور، اظهار داشت: درنمایشگاه توانمندی روستایی و عشایر، استان تهران دارای یک سالن ۱۶ غرفه‌ای می باشد که سهم شهرستان بهارستان ۱ غرفه است.

وی باتاکید بر امیت حضور پررنگ روستاییان و عشایر بهارستانی در این نمایشگاه، تصریح کرد: در این نمایشگاه، شهرستان بهارستان محصولات صنعتی اعم از پوشاک، کیف، کفش، و غیره و همچنین صنایع دستی شامل تولیدات چرمی، فوم و اقلام دست ساز را به بازدیدکنندگان عرضه خواهد کرد.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان بهارستان در خصوص شرایط بازدید از نمایشگاه توانمندی روستاییان و عشایر، گفت: بازدید از این نمایشگاه برای عموم مردم آزاد است و غرفه شهرستان بهارستان پذیرای تمامی شهروندان بهارستانی در این نمایشگاه می باشد.

وی درپایان باتوجه به لزوم حمایت از شرکت کنندگان در این نمایشگاه به ویژه شرکت کنندگان بهارستانی، خاطرنشان کرد: از تمامی شهروندان شهرستان بهارستان برای بازدید از نمایشگاه توانمندی روستایی و عشایر دعوت می نمایم، چراکه حتی حضور ما در این نمایشگاه سبب قوت قلب و روحیه گرفتن این عزیزان می شود.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.