سلسله جلسات بصیرت افزایی در بهارستان درحال برگزاری می باشد

سلسله جلسات بصیرت افزایی با حضور کارشناسان بهارستانی در شهرستان بهارستان درحال برگزاری می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با ایام مبارزه با استکبار جهانی سلسله جلسات بصیرت افزایی و مباحث گفتمانی با حضور کارشناسان و مسئولین شهرستانی و شهروندان بهارستانی در محل سالن آمفی تئاتر شهید امامی شهرصالحیه شهرستان بهارستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، اقدام مذکور در راستای بصیرت افزایی ویژه مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و مساجد شهر با حضور کارشناسان و اساتید در حوزه‌های مختلف تشکیل می شود که با استقبال خوبی از سوی شهروندان بهارستانی مواجه شده است.

گفتنی است که در طول این نشست‌ها به مسائل روز جهان، بررسی اهداف انقلاب، نقش جوانان در جامعه امروز، تاثیر حجاب و عفاف، امر به معروف و نهی از منکر و مواردی از این قبیل پرداخته می شود که جوانان زیادی را نیز به خود جذب کرده است.

همچنین سلسه جلسات بصیرتی با هدف تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی و شناسایی تهاجم فرهنگی و جنگ نرم در قالب نشست گفتمانی به صورت ویژه برای خواهران و برادران و به صورت مسنجم در محل مذکور برگزار می گردد که شرکت برای عموم علاقمندان بلامانع می باشد که همین امر باعث حضور اقشار مختلف جامعه در این نشست‌ها شده است.

درپایان لازم به ذکر است که ادامه‌دار بودن اینگونه جلسات و نشست‌ها در محلات و شهرهای مختلف بهارستان فارق از بحث‌های مناسبتی در سطح شهرستان بهارستان می تواند سبب افزایش فرهنگ جامعه و افزایش بصیرت در بین شهروندان به ویژه قشر نوجوان و جوان شود که بدون تردید این موضوع اهتمام ویژه مسئولین شهرستانی را طلب می کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.