سلام زلزله ‌جان، کاش بی‌خبر نمی‌آمدی

در نامه یک دانش‌آموز گلستانی به زلزله آمده است: زلزله جان، کاش بی خبر نمی آمدی. کاش خبر می‌دادی که قرار است بیایی تا من از غذای مادرم که با زحمت برایم پخته بود ایراد نمی گرفتم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، در استان گلستان، دانش‌‌آموزان برای همشاگردی‌های خود در استان کرمانشاه نامه نوشتند.

دانش آموزانِ با احساس گلستانی برای همدردی کردن با دانش‌آموزان زلزله زده کرمانشاهی و التیام زخم های روحی آنها، مهرنامه‌هایی نگاشتند و در این مهرنامه‌ها ضمن معرفی خود، در مورد استان، شهر و یا روستای خود، در مورد مدرسه، معلمان، دوستان، خانواده و علایق خود گفت‌وگو کردند.

این مهربانان کوچک همراه با ارسال مهرنامه‌ها، هدایایی نیز برای دوستان خود در کرمانشاه  فرستادند تا نشان دهند که بزرگ‌ترین رسالت هر انسانی، یاری رسانی به همنوعان خود است.

اما در میان این نامه‌ها، یکی از دانش‌آموزان به زلزله نامه نوشته است؛ در این نامه آمده است: «زلزله جان، کاش بی خبر نمی آمدی. کاش خبر می‌دادی که قرار است بیایی تا من از غذای مادرم که با زحمت برایم پخته بود ایراد نمی گرفتم».

در بخش دیگری از این نامه آمده است: «به جای آغوش گرم مادرم، زمین سرد مرا در آغوش گرفت به جای غذای مادرم،دهنم پر از خاک و کلوخ شد و به جای دستان پدرم سقف خانه‌مان بر سرم آوار شد».

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.