سرپرست منتخب شورای شهرگلستان دستگیر شد/ تعویض سریع سرپرست شهرداری شهرگلستان

سرپرست منتخب شورای اسلامی شهرگلستان در مراسم معارفه خود دستگیر شد و شورای شهر مجبور به تعیین سرپرست جدید شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، پروژه انتصاب علی عبدالهی به عنوان سرپرست شهرداری شهرگلستان با دستگیری وی در مراسم معارفه‌اش و در حضور اعضای شورای اسلامی شهر، کارکنان شهرداری و دیگر حاضرین در همان مرحله نخست با شکست مواجه گردید.

گفتنی است که هنوز علت این دستگیری مشخص نمی باشد و هنوز هیچ یک از منابع خبری هم در این باره اظهار نظر نکرده‌اند، اما با بروز چنین اتفاقی این سئوال پیش می آید که معیارهای اعضای شورای اسلامی شهر برای انتخاب سرپرست شهرداری چه مواردی بود که کار به اینجا ختم شد؟

برخی از فعالان سیاسی و اجتماعی شهرستان بهارستان معتقدند که این دستگیری یکی از همان پشت پرده‌های استیضاح شهردار شهرگلستان بود که حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم و بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان به مراتب به صورت سر بسته به آن اشاره کرده بودند.

بنابر این گزارش بروز چنین حادثه‌ای در مراسم معارفه سرمرست شهرداری، باعث ایجاد نگرانی و نارضایتی‌هایی در بین شهروندان گلستانی نسبت به آینده شهر شده است که بدون شک این نگرانی‌ها منطقی بوده و رفع آن‌ها، توضیحات اعضای شورای اسلامی شهر را طلب می کند.

پس از بروز اتفاقات مذکور، علس حسنی رئیس شورای اسلامی شهرگلستان نسبت به دلیل دستگیری عبدالهی ابراز بی‌اطلاعی کرد و شورای اسلامی شهرگلستان بهلول فرزین را با کسب ۹ رأی موافق به عنوان سرپرست شهرداری گلستان منصوب کردند.

لازم به ذکر است که فرزین یکی از نیروهای قدیمی شهرداری گلستان است که مدتی به عنوان شهردار منطقه واوان و معاون شهردار باقرشهر منصوب شده بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.