سرپرست شهرداری شهرگلستان: کلیه عوامل امدادی، خدماتی و عملیاتی شهرداری شهرگلستان آماده مواقع بحرانی می باشند/ اقدامات لازم در شهرگلستان انجام شده است

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: با وجود کمبود برخی امکانات شهرداری شهرگلستان برای انجام اقدامات لازم در مواقع بحرانی آمادگی لازم را دارا می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم مدیریت بحران در شرایط جوی فعلی، اذعان داشت: هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت مدیریت حوادث احتمالی در ستاد مدیریت بحران شهرگلستان انجام شده است.

وی در ادامه باتاکید بر هشدارهای هواشناسی برای ۴۸ ساعت آینده، تصریح کرد: بر اساس پیشی بینی هواشناسی و حجم بالای بارش‌ها و همچنین احتمال وقوع سیل، اعضای ستاد بحران و کلیه عوامل امدادی، خدماتی و عملیاتی شهرداری با آمادگی بیشتر و با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌ها و اتخاذ تمهیدات لازم آماده مقابله با آب گرفتگی‌های احتمالی می باشند.

فرزین با بیان اهمیت انجام اقدامات کارشناسانه در شرایط بحرانی، عنوان داشت: مشکلات آب گرفتگی معابر در طی روزهای گذشته توسط کارشناسان مورد بررسی و بازبینی فنی قرار گرفته است.

وی همچنین با تشریح اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری در این رابطه، گفت: کانال سیاب، رودخانه شادچای و تمامی کانال‌های خاکی و جوی‌های سطح شهر به منظور روان شدن جریان آب و کاهش آب گرفتگی معابر لایروبی شد.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به کمبود تجهیزات و امکانات مدیریت شهری، خاطرنشان کرد: با وجود اینکه شهرداری شهرگلستان با کمبود برخی تجهیزات مواجه می باشد، مدیریت شهری در آماده باش کامل قرار دارد و اهتمام مجموعه بر تأمین آسایش و رفاه شهروندان گلستانی می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.