سرپرست شهرداری شهرگلستان تغییر کرد/ شهرگلستان همچنان بدون شهردار

شورای اسلامی شهرگلستان، سرپرست شهرداری این شهر را تغییر داد و این درحالی است که این شهر نزدیک به یک سال است که شهردار ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اعضای شورای اسلامی شهرگلستان به دنبال برگزاری جلسه‌ای، بهلول فررین سرپرست فعلی شهرداری این شهر را به دلیل ناکارآمدی برکنار و داریوش خالقی را به عنوان سرپرست جدید این شهرداری منصوب کردند و به این ترتیب شهرگلستان وارد دوره جدیدی از بی‌شهردار بودن شد.

گفتنی است که در شرایطی شورای اسلامی شهرگلستان به شکل عجیبی استاد بی‌ثبات کردن میز مدیریت شهری شده که این شهر مظلوم ۱۱ ماه است که شهردار ندارد و به نوعی مدیریت شهرگلستان روی هوا می باشد و مشخص هم نمی باشد که چه زمانی بالاخره این شهر صاحب شهردار خواهد شد.

بنابر این گزارش، چندی پیش غلامرضا صادقی دادستان شهرستان بهارستان از این رویه انتقاد کرد و گفته بود که این نشانه بی‌عرضگی شورای اسلامی شهرگلستان می باشد که بعد از گذشت یک سال هنوز نمی تواند یک شهردار برای شهر انتخاب کند.

موضوعاتی که در این بین حائز اهمیت است حمایت فرماندار شهرستان بهارستان در صحبت‌های اخیر خود از جلوگیری از انحلال این شورا می باشد که در شرایط فعلی کمی عجیب به نظر می رسد، چراکه شورای اسلامی شهرگلستان هرچه زمان می گذرد به جای درست کردن شرایط به وخیم‌تر کردن وضعیت مدیریت شهری و شهر مشغول است.

درپایان لازم به ذکر است که وضعیت فعلی شهرگلستان باتوجه به نارضایتی شدید شهروندان گلستانی نیازمند رسیدگی هرچه سریع‌تر مسئولین شهرستانی و استانی و بهبود شرایط می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.