سرلشکر باقری: واقعیت دفاع مقدس بدون تحریف ارائه شود

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: واقعیات دفاع مقدس باید عیناً و بدون تحریف به جامعه مخاطب ارائه شود تا مشخص شود که ابهامی در واقعیات دوران دفاع مقدس وجود ندارد.

به گزارش بهارستانه، سردار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز (سه‌شنبه) در همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: بنده به همه کارکنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خداقوت عرض می‌کنم؛ عزیزانی که در بخش‌های مختلف با رویکردی جهادی و فعالیتی در شأن دفاع مقدس و انقلاب اسلامی مشغول انجام مسئولیت‌های سنگین هستند و کشور را از عطر شهدا و تاریخ پرعظمت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آکنده می‌کنند.

وی ادامه داد: ان‌شاالله با ابتکارات و تلاش‌های جهادی هرچه بیشتر و به برکت دعای حضرت ولی عصر (عج) روز به روز موفق‌تر از گذشته در این عرصه عمل کنید و گام‌های اساسی بردارید.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اهمیت تبیین وقایع دفاع مقدس گفت: به هر میزانی که در این رابطه بکوشیم، باز هم نخواهیم توانست اهمیت و جایگاه دفاع مقدس را در تاریخ کشور، منطقه و سراسر جهان بیان کنیم.

سرلشکر باقری عنوان کرد: ملت‌ها بر اساس اتفاقات بزرگ تاریخی‌شان رشد می‌کنند، ساخته می‌شوند و افق‌های جدیدی برایشان ایجاد می‌شود و بالعکس، چنانچه نتوانند از تاریخ خود بهره لازم را ببرند، آینده‌ای تاریک برای خود رقم زده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران پس از سال‌ها، دهه‌ها و قرن‌ها حقارت توانستند با لطف خدا و رهبری حضرت امام (ره) انقلاب اسلامی را شکل دهند و بعد از آن با توطئه‌های متعدد و جنگ تحمیلی هشت ساله مواجه شدند که در آن دوران، ملت بزرگ ایران توانست با دست خالی در برابر دشمن بایستد و چنین افتخار بزرگی را رقم بزند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.