سرقت دریچه‌های فاضلاب شهری معضل جدید بهارستان+ تصاویر

معتادان متجاهر و کارتن خواب‌های بهارستانی با پلاستیکی شدن شیرهای آب پارک‌ها و سرویس‌های بهداشتی عمومی، به سرقت دریچه‌های فاضلاب روی آورده‌اند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن در سطح شهرها وظیفه‌ای می باشد که برعهده شهرداری و سایر دستگاه‌های خدماتی وابسته به آن می باشد امابیش از ارائه خدمات، نگهداری و حفظ آن‌ها حائز اهمیت می باشد که در این خصوص علاوه‌بر شهرداری و دستگاه‌های خدماتی، شهروندان نیز مسئول می باشند.

متاسفانه در شهرستان بهارستان به دلیل وجود معتادان متجاهر و افراد کارتن خواب، امنیت چندانی برای خدمات ارائه شده در پارک‌ها وجود ندارد و بارها شیرهای آب فلزی، قطعات ست‌های ورزشی و حتی سیم‌ها و کابل‌های برق در شهرهای بهارستان به سرقت رفته‌اند، که شهرداری‌های شهرگلستان، شهرصالحیه و نسیم شهر تدابیر مختلفی را برای رفع این مشکل اندیشیده و انجام داده‌اند.

گرچه با استفاده از شیرهای پلاستیکی برای آبخوری‌ها و حضور باغبان‌ها و حراست در بوستان‌ها و پارک‌های سطح شهرستان سرقت لوزام ورزشی و وسایل دارای ارزش توسط معتادان کاهش یافته است، اما به تازگی شهرستان بهارستان به ویژه شهرگلستان با پدیده تازه‌ سرقت دریچه‌های فضلاب روبه‌رو شده است.

سرقت دریچه‌های کوچک و بزرگ فلزی فاضلاب‌های سطح شهرگلستان به ویژه در شهرک قلعه‌میر به شدت گسترش یافته است که نبود دریچه‌های فلزی علاوه‌بر ایجد خطر برای خودروها و عابرین پیاده به ویژه کودکان بهارستانی، سبب گسترش بوی نامطبوع فاضلات در محیط اطراف این دریچه‌ها می شود.

درپایان لازم به ذکر است که جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی در سطح شهرستان بهارستان همت همگانی مسئولان و مردم و گسترش فرهنگ شهروندی را می طلبد تا از سرقت اشیا عمومی در سطح شهرها به ویژه پارک‌ها و سرویس‌های بهداشتی عمومی جلوگیری شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.