رئیس اداره دامپزشکی شهرستان‌های بهارستان و رباط کریم:

سردخانه غیرمجاز در قلعه میر شناسایی و پلمپ شد

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان‌های بهارستان و رباط کریم گفت: یک واحد سردخانه غیرمجاز و واحد عرضه گوشت ناسالم در شهرستان بهارستان شناسایی و پلمپ شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حمید سلوکانه رئیس اداره دامپزشکی شهرستان‌های بهارستان و رباط کریم با اشاره به اهمیت فعالیت قانونی و بهداشتی سردخانه‌ها، اظهار داشت: یک واحد سردخانه غیرمجاز در شهرستان بهارستان شناسایی و پلمپ شده است.
وی در ادامه با تشریح جزئیات این خبر، تبیین کرد: این سردخانه غیرمجاز در یک منزل مسکونی در محله قلعه‌میر شهرگلستان دایر شده بود که توسط نیروهای اداره دامپزشکی شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم کشف و به کمک دستگاه‌های مربوطه از ادامه فعالیت این سردخانه جلوگیری شد.
دکتر سلوکانه با بیان نحوه شناسایی این سردخانه غیرمجاز در بخش گلستان، اظهار داشت: پس از دریافت گزارشاتی مبنی بر وجود یک واحد سردخانه غیرمجاز در منزل مسکونی در مجاورت یک واحد عرضه گوشت و مرغ که به تهیه فرآورده‌های پروتینی غیرمجاز مبادرت می نمود، با کنترل نامحسوس در طول چند روز و با هماهنگی اداره حراست دامپزشکی استان تهران و همچنین اخذ حکم قضایی ورود به منزل، با همکاری پلیس اطلاعات امنیت در شهرستان بهارستان این سردخانه غر مجاز کشف و پلمپ شد.
وی همچنین به مشکلاتی که فعالیت سردخانه‌های غیرمجاز برای سلامت جامعه ایجاد می کنند اشاره کرد و گفت: مقدار ۴۰۰ کیلوگرم انواع گوشت و مرغ تاریخ گذشته و غیربهداشتی از ای نسردخانه کشف و معدوم و از چرخه مصرف انسانی خارج شد و مغازه مجاور این سردخانه نیز پلمپ گردید.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم درپایان باتوجه به همکاری دادستان شهرستان بهارستان، افزود: از همکاری خوب و دلسوزانه دادستان بهارستان نهایت تشکر را دارم و از شهروندان بهارستانی می خواهم تا از مراکز مجاز و معتبر اقدام به خرید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی مراتب جهت پیگیری لازم به شماره تلفن ۵۶۴۱۴۹۵۹ اطلاع رسانی کنند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.