سردار سلیمانی قهرمان امت اسلام و همه آزادی خواهان است

امام جمعه رباط کریم گفت :سردار سلیمانی قهرمان امت اسلام و همه آزادی خواهان است .

به گزارش بهارستانه، مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی که در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) شهرستان رباط کریم برگزار شد.

این مراسم با حضور سردار فرجیان زاده معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه ، حجت الاسلام و المسلمین ترابی امام جمعه رباط کریم، سرهنگ شهیری فرمانده سپاه رباط کریم، احمدی فرماندار شهرستان و جمعی دیگز مسئولین شهرستان و آحاد مختلف مردم در شهرستان رباط کریم برگزار شد

حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه رباط کریم ابرازداشت: حاج قاسم سلیمانی فردی است که درنهضت امام راحلمان رویید و با باغبانی رهبر حکیم انقلابمان به شجره طیبه ای که نماد أَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم است تبدیل شد به طوری که تمامی دشمنان نظام از او می ترسیدند.

وی افزود: شخصیت سردار شخصیتی قوی است که هرگز از دشمنان ترس و وحشت نداشت بلکه ترس و وحشت را نیز در دل دشمنان انقلاب می انداخت و یاری مهربان و رفیقی شفیق برای مردم ایران و همه مظلومان عالم بود.

امام جمعه رباط کریم گفت:حاج قاسم سلیمانی سرداری با ایمان و اهل عمل صالح در دروان زندگی اش بود که هنوز پس از گذشت دوسال از شهادتش نام و آوازه او بر تن دشمنانش لرزه و در میان امت اسلامی علاقمندانش بیشتر می شود.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی گفت: او در راه ولایت از خود پایمردی ها نشان داد و انقلابگری اهل بصیرت و مدافع حرم و مردمش بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.