سردار اشتری: مأموریت‌های نیروی انتظامی تعطیل‌بردار نیست

به گزارش بهارستانه، منبع: انتهای پیام/*فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه مأموریت‌های نیروی انتظامی تعطیل‌بردار نیست تصریح کرد: به صورت شبانه‌روزی و در تمام ایام، همکاران خدوم نیروی انتظامی در خدمت مردم هستند.

به گزارش بهارستانه،سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی امروز (چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۹) با حضور در جلسه علنی مجلس با تبریک ماه ربیع‌الاول و هفته گرامیداشت نیروی انتظامی به پیام مقام معظم رهبری در مورد هفته نیروی انتظامی اشاره و اظهار داشت: پیام سراسر محبت فرماندهی معظم کل قوا برای کارکنان نیروی انتظامی باعث ارتقای روحیه و دمیدن روحی جدید در کالبد همکاران بنده شد.

وی افزود: با این حمایت‌ها و هدایت‌های مقام معظم رهبری بیشتر از گذشته برای نظم و امنیت در خدمت مردم خواهیم بود. مردم عزیز و بزرگوار میهن اسلامی ایران باشیم.

وی با بیان اینکه گستره مأموریت‌های ناجا بر کسی پوشیده نیست، گفت: نیروی انتظامی در اقصی‌نقاط کشور حضور فعال دارد. در ۸۷۵۵ کیلومتر مرز، مرزبانان نیروی انتظامی حضور دارند و در شهرها، جاده‌ها، روستاها و هر کجایی که مردم ما ساکن هستند، نیروی انتظامی نیز برای حفظ امنیت آنان حضور دارند.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه مأموریت‌های نیروی انتظامی تعطیل‌بردار نیست تصریح کرد: به صورت شبانه‌روزی و در تمام ایام همکاران خدوم نیروی انتظامی در خدمت مردم هستند.

سردار اشتری افزود: امروز نیروی انتظامی با داشتن نیروهای انقلابی، جهادی، ولایی و مردمدار و هوشمند و مقتدر در خدمت امنیت جامعه اسلامی ما است و ما بیش از ۱۰ هزار مقر ثابت و بیش از ۳۰ هزار گشت سیار هم‌زمان در کشور داریم.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: ما امنیت امروزمان را مرهون مجاهدت‌های همه رزمندگان اسلام، شهدای گرانقدر نیروهای مسلح و مجاهدت‌های بی‌وقفه کارکنان خدوم نیروی انتظامی هستیم و باید این امنیت و آرامش که بالاترین سرمایه برای مردم است را حفظ کنیم.

سردار اشتری با بیان اینکه نیروی انتظامی برای استقرار و حفظ نظم و امنیت با تمام توان و ظرفیت در میدان است، گفت: نیروی انتظامی تا پای جان برای امنیت مردم ایستاده است و شهدایی که ماهانه تقدیم می‌شود، گواه این ادعاست. بیشاز ۱۳ هزار شهید نیروی انتظامی و ۲۰ هزار جانباز مؤید این موضوع است که نیروی انتظامی هم در دفاع مقدس و هم در بعد از دفاع مقدس همچنان در حال مبارزه و مقابله با ناامن‌کنندگان و اخلال‌گران نظم و امنیت، گروه‌های تروریستی و همه کسانی که می‌خواستند امنیت مردم را به مخاطره بیندازند ایستاده است.

وی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی فارغ از هیاهوهای سیاسی، گرایش به قومیت‌ها و گروه‌های مختلف مشغول ارتقای نظم و امنیت در جامعه است، گفت: نیروی انتظامی به پیروی از فرمانده معظم کل قوا، امنیت و آرامش مردم خط قرمز نیروهای مسلح و نیروی انتظامی است، بنابراین با اقتدار توأم با مهربانی، عدالت، هوشمندی و عقلانیت در حال مقابله و مبارزه و خدمت‌رسانی به مردم است.

فرمانده نیروی انتظامی یادآور شد: نیروی انتظامی ضمن اینکه وظیفه ارتقا و حفظ امنیت و ارتقای احساس امنیت را دارد، یک نهاد خدمتگذار است و در سال حدود ۷۰ میلیون خدمت را به مردم شریف و عزیز ایران اسلامی ارائه می‌دهد.

سردار اشتری با بیان اینکه نیروی انتظامی بدیل ندارد، گفت: نیروی انتظامی ضمن اینکه وظایف ذاتی و قانون خودرا انجام می‌دهد، به مردم خدمت هم ارائه می‌کند و امروز رضایتمندی مردم و آحاد ملت به ویژه فرمانده معظم کل قوا به همین جهت است که کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی شبانه‌روز درحال خدمت هستند.

فرمانده نیروی انتظامی به این باور است که امنیت بستر تحقق هر هدفی در کشور است، بنابراین هر هدفی که شما نمایندگان عزیز شریف ایرانی دنبال آن هستید بستری دارد و بستر آن نیز در وهله نخست امنیت است. اگر امنیت نباشد، ما در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی موفق نخواهیم بود و یا سخت به نتیجه خواهیم رسید و برای این امنیت همه باید تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه امنیت و سلامت در شرایط فعلی به هم گره خورده است، تأکید کرد: شعار هفته نیروی انتظامی با هم برای امنیت و سلامت انتخاب شده است و در این مقطع حساس کشور با توجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا نروی انتظامی در همان ساعات اولیه در کنار مدیران زحمتکش وزارت بهداشت حضور داشت. ما از همان روز اول اقدامات خود را شروع کردیم و در حوزه بهداشت و درمان تمام ظرفیت‌هایی که داشتیم به عبارتی بیمارستان ها و مراکز درمانی را دراختیار بیماران قرار دادیم و ابلاغ کردیم هر شخصی که به این بیمارستانها ودرمانگاه‌ها مراجعه کرد پذیرش کنید.

منبع:

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.