شهردار شهرگلستان:

سرای محله شهرک امام حسین (ع) به پیشرفت ۳۰ درصدی رسیده است

شهردار شهرگلستان گفت: ساخت سراهای محله در مناطق مختلف هر شهر از نظر فرهنگی و آموزشی دارای اهمیت به سزایی بوده و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با اشراه به اهمیت فعالیت در حوزه فرهنگی، عنوان داشت: نخستین سرای محله شهرگلستان در شهرک امام حسین (ع) این شهر در دست احداث قرار گرفته است.

وی در ادامه با تشریح جزئیات اجرای پروژه مذکور، تبیین کرد: احداث سرای محله در شهرگلستان در متراژی بالغ بر ۱۵۵۰ متر و در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر و در سه طبقه درحال  ساخته شدن می باشد که هم اکنون به پیشرفت ۳۰ درصدی رسیده است.

علیرضا عرب باتاکید بر اهداف ساخت سرای محله در شهرگلستان، اذعان داشت: بدون شک هدف از ساخت سرای محله به عنوان یک فضای فرهنگی و آموزشی، ساماندهی و توسعه فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی در سطح محلات شهر می باشد.

وی همچنین در رابطه با نقش سرا‌های محله در شهرها و محله‌های مختلف، گفت: سراهای محله کانون مناسبی به جهت گردهمایی شهروندان آن محله، ملاقات‌های رو در رو، توسعه برخوردهای اجتماعی، بیان مشکلات محله و رفع مشکلات هر محل از طریق شهروندان همان محل به شمار می رود.

شهردار شهرگلستان ساخت سرای محله شهرک امام حسین (ع) را گامی ارزشمند خواند و تصریح کرد: سرای محله شهرک امام حسین (ع) اولین سرای محله شهرگلستان می باشد که با اعتبار اولیه ده میلیارد ریال درحال احداث می باشد.

وی در پایان باتوجه به لزوم وجود سراهای محله در نقاط مختلف شهرگلستان، خاطرنشان کرد: بدون تردید ساخت سرای محله در مناطق مختلف شهرگلستان به عنوان گامی ارزشمند در جهت توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و آموزشی و همچنین رشد مقوله فرهنگ در جامعه به شمار می رود که نیازمند توجه کافی می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.