سرپرست شهرداری شهرگلستان:

سرانه‌های عمومی شهرگلستان با رأی دادگاه زنده شد

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: پس از ۸ سال پیگیری، در نهایت دادگاه به نفع مردم شهرگلستان و دردجهت زنده شدن سرانه‌های عمومی رأی صادر کرد‌.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کوروش خالقی سرپرست شهرداری شهرگلستان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وقوع یک اتفاق بزرگ منجر به زنده شدن سرانه‌های عمومی شهر گردید، اظهار داشت: پس از ۸ سال پیگیری، در نهایت دادگاه به نفع مردم شهرگلستان رأی صادر کرد‌.

وی در ادامه با تشریح جزئیات رأی صادر شده در دادگاه و موضوع دادگاه، تبیین کرد: شرکت صادرات تمیز به عنوان مالک اراضی شهرگلستان می بایست ده هکتار از اراضی مهم شهر را به نام شهرداری گلستان ثبت کند تا مدیریت شهری آن را به فضاهای عمومی تبدیل کند.

خالقی باتاکید بر اینکه ارزش این اراضی سه هزار میلیارد تومان می باشد، اذعان داشت: سال‌های گذشته این شرکت برابر توافق حاصله در قبال تغییر کاربری پلاک اصلی گلستان می بایست ۷۷۹ قطعه زمین را به نام شهرداری می کرد اما نکرد به همین خاطر شهرداری مجبور شد دست به دامن دستگاه قضا شود که با پیگیری‌های اداره حقوقی ۴۱۸ قطعه با رأی قطعی صادره شده به نام شهرداری انتقال می یابد.

وی همچنین به پیگیری مسئولین شهرگلستان در راستای گرفتن کامل حق شهروندان و شهر اشاره کرد و گفت: در همین راستا ۳۲۰ قطعه در مراجع قضایی طرح دعوا شده تا این سرانه‌ها نیز به نفع مردم شهرگلستان اعاده گردد.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان از کلیه مسئولین شهرستانی و اعضای شورای اسلامی شهرگلستان تشکر کرد و افزود: از تمامی کسانی که برای این مهم تلاش کرده‌اند قدردانی می کنم، چراکه بدون شک با زنده شدن سرانه‌های عمومی، روزهای خوبی در انتظار شهرگلستان خواهد بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.