فرماندار شهرستان بهارستان

سرانه‌های امنیتی و انتظامی بهارستان بسیار پایین است/ کلانتری ۱۵ اورین آماده بهره‌برداری شده است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: باتوجه به جمعیت شهرستان بهارستان، سرانه‌های امنیتی و انتظامی بهارستان جزو مشکلات اساسی به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به حضور در هفته نیروی انتظامی و تبریک این روز به تمامی مأموران انتظامی، اظهار داشت: کلانتری ۱۵ اورین در بخش بوستان طی روزهای آینده به مناسبت حضور در هفته نیروی انتظامی افتتاح خواهد شد.
وی در ادامه با بیان اینکه سرانه‌های امنیتی و انتظامی جزو مشکلات اساسی در سطح شهرستان بهارستان است، گفت: این مشکل به گونه‌ای است که بهارستان به رغم کثرت و تراکم جمعیت تنها با ۴ کلانتری اداره می شود، که فاصله زیادی تا استاندارد و حد معقول متناسب با جمعیت دارد.

سلیمان‌پور همچنین به فعالیت‌های فرمانداری شهرستان بهارستان در رابطه با رفع مشکلات امنیتی و انتظامی در سطح شهرستان اشاره کرد و اذعان داشت: فرمانداری بهارستان برای رفع این مشکل  افزایش سرانه‌های انتظامی را در دستور کار خود قرار داده است و کلانتری اورین به عنوان پنجمین کلانتری شهرستان بهارستان از محل منابع محلی و در حد استانداردهای مورد تایید ناجا احداث می شود .

وی در رابطه با جزئیات پروژه کلانتری ۱۵ اورین، تبیین کرد: کلانتری اورین در زمینی با مساحتی بالغ بر ۶۰۰ مترمربع از محل اعتبارات داخلی شهرستان ساخته شده است و برای احداث این کلانتری علاوه‌بر ارزش زمین، مبلغ یک میلیارد و صد میلیون ریال برای تکمیل این پروژه هزینه شده است .

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به همکاری مناسب و همراهی ادارات شهرستان بهارستان در ساخت کلانتری ۱۵ اورین، افزود: از تلاش‌های بخشداری بوستان و دهیاری  و شورای اسلامی روستای اورین در رابطه با احداث این کلانتری کمال تقدیر و تشکر را دارم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.