سخنگوی دولت: رتبه‌بندی معلمان در حال اجراست

سخنگوی دولت گفت: رتبه‌بندی معلمان در حال اجراست و معلمان در حال بارگزاری مدارک طبق زمان‌بندی وزارت آموزش و پرورش هستند و دولت خوشحال است که توانسته این وعده انتخاباتی خود را عملی کند.

به گزارش بهارستانه، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در نشست خبری خود با خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم درباره قانون رتبه‌بندی معلمان، گفت: بعد از ده سال از بلاتکلیفی معلمان که این موضوع اجرا نشده بود، قبل از یک‌سالگی دولت سیزدهم این وعده رییس‌جمهور اجرا شد و مصوبه مجلس به تایید دولت رسید و ما هم آیین‌نامه آن را نوشتیم.

وی افزود: آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان در چارچوب قانون تدوین شده و ایرادات آن طبق نظر هیات تطبیق مقررات مجلس برطرف شده بود. سازمان برنامه و بودجه مبلغی را برای علی‌الحساب در اختیار قرار داده تا پیش از اجرای نهایی آن، مبالغی در اختیار است تا برای معلمان علی‌الحساب فعلا در پایین‌ترین سطح  رتبه‌بندی پرداخت شود تا مبالغ قطعی نیز اجرایی شود.

سخنگوی دولت گفت: رتبه‌بندی معلمان در حال اجراست و معلمان در حال بارگزاری مدارک طبق زمان‌بندی وزارت آموزش و پرورش هستند و دولت خوشحال است که توانسته این وعده انتخاباتی خود را عملی کند.

وی در ادامه اظهار داشت: در آستانه یک‌سالگی دولت هستیم و گزارش عملکرد دولت در بخش‌های مختلف اجرایی کشور برای ارائه به مردم آماده شده که همگی شاهد برگزاری نشست‌های خبری مسئولین دولتی هستیم و گزارش عملکرد بخش‌ها به مردم ارائه خواهد شد. هم‌چنین ستاد بزرگداشت هفته دولت در دولت تاسیس شده و ستادهای مشابهی در دستگاه‌های اجرایی و در استان‌ها تشکیل شده تا برنامه‌ریزی‌های لازم را داشته باشند.

وی افزود: وزرای دولت سفرهای متعددی را به استان‌ها خواهند داشت تا به نمایندگی از دولت خدمات را به مردم ارائه کنند و هم طرح‌های استان‌ها را عملیاتی کچبوده و پاسخگوی مردم باشند.

سخنگوی دولت بیان کرد: شعار هفته دولت امسال شعار «دولت مردم» انتخاب است؛ و برای هر روز هفته دولت هم نامهایی انتخاب شده؛ روز چهارشنبه ۲ شهریورماه عنوان میثاق با ولایت، ۳ شهریور عنوان فسادستیزی و عدالت، ۴ شهریور تحول و خلاقیت، ۵ شهریور خانواده و سلامت، ۶ شهریور اخلاق و معنویت، ۷ شهریور دانش و پیشرفت و ۸ شهریور شجاعت و عقلانیت نامگذاری شده‌ و بیش از ۹۰ هزار میلیارد تومان طرح در هفته دولت به افتتاح خواهد رسید.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.