سخنرانی شهردار نسیم شهر در نمازجمعه

شهردار نسيم شهر در جمع نمازگزاران بخش بوستان – نسيم شهر اجراي پروژه  هاي شهرداري با توجه ويژه و محوريت قرار دادن مسائل فرهنگي را از اولويتهاي مديريت شهري خواند  و توجه در اين حوزه را مورد تاكيد قرار داده ، اظهار داشت: پروژه هاي جاري شهرداري بواسطه مصوبات و اهتمام ويژه اعضاي شوراي اسلامي […]

شهردار نسيم شهر در جمع نمازگزاران بخش بوستان – نسيم شهر اجراي پروژه  هاي شهرداري با توجه ويژه و محوريت قرار دادن مسائل فرهنگي را از اولويتهاي مديريت شهري خواند  و توجه در اين حوزه را مورد تاكيد قرار داده ، اظهار داشت: پروژه هاي جاري شهرداري بواسطه مصوبات و اهتمام ويژه اعضاي شوراي اسلامي شهر انجام مي پذيرد .

به گزارش بهارستانه، سیامک امینی  با تاكيد بر اولويت قرار دادن مسائل فرهنگي گفت : يكي از ساختارهاي فرهنگي در نسيم شهر همين مصلاي بزرگ حضرت امام خميني (ره) است  كه بواسطه پيگيريها و زحمات حجه الاسلام والمسلمين   محسن زاده امام جمعه نسيم شهر و همراهي مسئولين و به ياري و كمك عموم شهروندان عزيز  احداث شده و هم اكنون در اختيار نمازگزاران قرار گرفته است .
وی  افزود : مسائل فرهنگي شهر  بايد يك متولي داشته باشد تا اينگونه امورات را بصورت ضابطه مند و برنامه ريزي  شده انجام داد كه با توجه به برنامه ريزيها و مساعدت و همدلي اعضاي شوراي اسلامي شهر در سال آينده انشاء ا… بودجه مسائل فرهنگي به صورت خاص پيش بيني خواهد شد .

 اميني  طرح تكريم ارباب رجوع را بسيار مهم خواند. و گفت  : شهروندي  كه به شهرداري مراجعه مي كند بايد  احساس امنيت و آرامش داشته باشد و تمام كاركنان و مجموعه شهرداري موظفند حرمت تمام اشخاص را حفظ نمايند و به معناي واقعي تكريم ارباب رجوع را سر لوحه كارهاي خود قرار دهند .

جلب سرمايه گذار به منظور آباداني شهر و استفاده بهينه و درست از بودجه سال آتي در راستاي خدمات رساني بهينه به شهروندان و رفع نياز هاي شهر ، استفاده از نظرات و پيشنهادات  كارشناسي شده دلسوزان و  نخبگان شهر از ديگر مباحث مطروحه توسط  شهردار نسيم شهر در بين شهروندان و نمازگزاران بود .

امینی اضافه کرد  : در سال 92 ، حدود 20 ميليارد تومان بودجه پيش بيني شده بود كه براي جمعيت حدود 200هزار نفري نسيم شهر كافي نبوده است  وي با اعتقاد به اينكه خدمت رساني بايد با استفاده از فن آوري روز براي شهروندان انجام شود  عنوان نمود : درآمد شهرداري دراين خصوص مطلوب نيست و تحقق آن ياري همه شهروندان عزيز را مي طلبد .

وی گفت  : محدوده قانوني شهر 1107 هكتار بوده وحدود 190 نفر به لحاظ تراكم جمعيتي  در هر هكتار زندگي مي كنند و بواسطه اين تراكم شهر كشش اين همه جمعيت را ندارد و با  اعلام اينكه حدود 170 هكتار از شهر دربافت فرسوده قرارگرفته ، لذا خدمات رساني به شهروندان را با كندي مواجه ساخته است

شهردار نسیم شهر در ادامه بر حفظ بروزرساني و آماده بودن مجموعه شهرداري تاكيد نمود و تصریح کرد  : چندين سوله مديريت بحران توسط شهرداري در شهر احداث شده و بنا داريم اين سوله ها را هر چه سريعتر تجهيز كنيم تا در موقع بحران به جهت استفاده از سالنها مشكلي وجود نداشته باشد .

وی  افزايش تعداد بوستانها و توسعه فضاهاي ورزشي ،تفكيك شهرداري با ايجاد دو منطقه مستقل شهري به منظور خدمات رساني به شهروندان در تمام سطوح ،  تقويت سامانه 137 شهرداري بمنظور ارائه  نظرات و انتقادات ، پيشنهادات و … را از ديگر برنامه هاي مديريت شهري عنوان کرد  .

شهردار نسيم شهر  يكي از معظلات ديرينه شهر را وجود پايانه حمل و نقل اعلام نمود و گفت: پايانه حمل ونقل در محدوده شهري قرار گرفته و تاكنون به هيچ وجه هيچگونه عوارضي  به شهرداري پرداخت ننموده و عليرغم مصوبات متعددي كه در شهرداري انجام پذيرفته است حقوق شهر وشهروندان از سوي پايانه مزبور پرداخت نگرديده است ودر اين راستا  خواستار  توجه و ياري مسئولين بويژه فرماندار محترم شهرستان بهارستان  ، نماينده محترم مردم شهرستان بهارستان و رباط كريم در مجلس شوراي اسلامي ، امام جمعه محترم  و بخشدار محترم  بوستان مي باشيم .

 امینی ادامه داد  :همانگونه كه در بدو ورودم به نسيم شهر و در مراسم معارفه اعلام داشتم به هيچ عنوان ضوابط  شهرسازي را فداي شهرنشيني  نخواهم كرد و  بايد ساخت  و سازها طبق پروانه هاي صادره صورت بگيرد .

وي در خاتمه اذعان داشت  : بستر فرهنگي در نسيم شهر فراهم شده و اين شهر داراي  نخبگان فرهنگي وعلمي و قرآني ونام آوران ورزشي بوده و من به وجودچنين شهروندان گرانقدري  افتخار مي كنم.

منبع:نسیم شهرنیوز

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.