سخنرانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع نمازگزاران بخش بوستان

دکتر سعید ناجی در جمع نمازگزاران بخش بوستان اجرای دقیق منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید را در شهرستان بهارستان مورد تاکید قرار داده و اظهار داشت: اعتقاد داریم که همه مسئولین اجرایی اعم از دولتی و غیردولتی موظف هستند که با مردم صادقانه برخورد کنند و با ارائه آمار و اطلاعات صحیح مردم را […]

دکتر سعید ناجی در جمع نمازگزاران بخش بوستان اجرای دقیق منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید را در شهرستان بهارستان مورد تاکید قرار داده و اظهار داشت: اعتقاد داریم که همه مسئولین اجرایی اعم از دولتی و غیردولتی موظف هستند که با مردم صادقانه برخورد کنند و با ارائه آمار و اطلاعات صحیح مردم را در روند خدمت گزاری خود سهیم نمایند.

به گزارش بهارستانه،وی افزود: باید در مسئولیت پذیری خدای متعال را ناظر و خود را در برابر خدا مسئول بدانیم چراکه جلب رضایت خدا در جلب رضایت مردم است.

فرماندار شهرستان بهارستان تکریم از شهروندان بهارستان و خدمت به مردم را سرلوحه برنامه های فرمانداری خواند و اظهار داشت:مردم ولی نعمتانِ ما و صاحباناصلی مملکت می باشند و هر آنچه هست متعلق به مردمی است که در عرصه های مختلف انقلاب، ۸ سال جنگ تحمیلی و انتخابات با شورآفرینی حضور حماسی داشته وتحت رهبری حضرت امام و مقام معظم رهبری پشتوانه نظام بوده و اثرگذار هستند.

وی در ادامه تکریم خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان محترمرا مورد تأکید قرار داده و اظهار امیدواری کرد که شرایطی فراهم آید که بتوانیم بهتر خدمتگزار ایشان باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان، عقلانیت در امور و تصمیم گیری بر مبنای تدبیر، که در شعار دولت مشخص و مبرهن گردیده را به عنوان یک اصل مهم خوانده و افزود: اعتدال به معنای پرهیزاز هرگونه افراط و تفریط در امور، تصمیم گیری و رفتار مد نظر است و قطع یقین باید حقوق همه افراد و گروه هایی که در جامعه زندگی می کنند و دارای بینش هاو تفکرات خاص خود هستند تا جایی که منطبق بر قانون است مورد احترام قرار داد.

وی تصریح کرد: قانون مداری به عنوان یک اصل مهمی است که در روند فعالیت های اجرایی مدنظر می باشد و رعایت مرّ قانون وظیفه همگان است و کسی حق ندارد از قانون جلو بزند و یا مسائل و مواردی مطرح کند که در قانون به شکل دیگری آمده است.

دکتر ناجی اساس عقلانیت را کارشناسی در امور خواندهو اظهار داشت: باید به مسئولین دستگاه های اجرایی فرصت داده شود تا با دقت در برآورد و ارزیابی نیازها، پروژه ها و کارشناسی و رعایت آن امور به بهترین نحو ممکن انجام شود.

فرماندار شهرستان بهارستان توجه به شایستگی ها را از دیگر اصولِ منشور اخلاقی دولت خواند و گفت: توجه به شایسته سالاری مد نظر می باشد و در عرصه فعالیت و اجرا افرادی یاستی حضور داشته باشند که صلاحیت و شایستگی لازم را دارا باشند.

دکترناجی در ادامه با ارائه گزارشی از عملکرد یک ماه حضور خود در مجموعه فرمانداریشهرستان بهارستان اظهار داشت: در بدو ورود به شهرستان تعامل و هماهنگی های لازم بامسئولان و متولیان امور مذهبی، معنوی و فرهنگی به عمل آورده و ضمن دیدار با ائمهمحترم جمعه و نماینده محترم مردم در تلاش هستیم تا با استفاده از نظرات ایشان وداشتن تعامل و هماهنگی بیشتر با ایجاد همدلی و یکرنگی بتوانیم منجر به ارائه خدماتبهتر به شهروندان شویم.

فرماندار شهرستان بهارستان افزود: به واسطه نظر رهبرمعظم انقلاب و نامگذاری امسال به سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بحمدالله اولینحماسه سیاسی در انتخابات ۲۴ خرداد، انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمیندوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور، با حضور پرشور و مشارکت بیش از ۷۵ درصدیمردم شهرستان بهارستان رقم خورد و شاهد بودیم که نسبت به دوره قبل در این شهرستانمردم با افزایش مشارکت صد درصدی در انتخابات خواستار تغییر در شیوه ارائه خدمات، تغییر درنوع نگاه، تغییر در نوع سیاستها شدند و اقتضا می کند که مسئولین اجرایی منطقه توجه بیشتری به مطالبات به حق مردمی در ابعاد مختلف داشته باشند.

نماینده عالی حاکمیت در شهرستانبهارستان گفت: در فضایی صمیمی ضمن حفظ عقاید و گرایش ها در خدمت به نظام و مردمتلاش خواهیم نمود و در این زمینه درب فرمانداری به روی همه شهروندان باز است.

وی اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت های غنی، طبیعی و غیرطبیعی و فرهنگی کشور و بهره گیری از فنون دیپلماسی قوی، کشور ایران باید در سطح بین الملل و جهان در جایی قرار بگیرد که شایستگی ملت مقاوم را دارد.

دکتر ناجی در پایان پیروزی فرزندان انقلاب در دیپلماسی هسته ای و جهانی را از اتفاقات مهمی خواند که جهان را متوجه خود کرده و با تبریک این موفقیت به رهبر معظم انقلاب، ریاست محترم جمهوری و ملت شریف ایران تأکید کرد: قطع به یقین موفقیت حاصل شده که مورد تأیید مقام معظم رهبری قرار گرفت بر پایه چهار اصل برقرار شد: مدیریت مدبّرانه رهبر معظم انقلاب در شکافتن مسائل و روشن نمودن زوایای پنهان این رویداد و هدایت کلی جریان هسته ای؛ مقاومت و پایداری مردم در تحمل تمام سختی ها و فشارها ؛ وضعیت جهانی و جایگاه کشور و اتفاقات و تحولات رخ داده در شمال آفریقا، آسیا، اروپا و آمریکا؛ و حضور فرزندان انقلاب در دستگاه دیپلماسی قوی در مذاکرات ژنو ۵+۱ که با بهره گیری از توانایی ها و تجربه های خوب توانستند در عرصه مبارزه و جدال قوی و پیکار عظیمی که وجود داشت موفق شوند و این پیروزی را به کشور ارمغان بیاورند.

 

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.