امام جمعه بخش گلستان:

سخنان ریاست جمهوری درباره حملات آمریکا به سپاه و قوه قضائیه هوشمندانه بود/ جوانان ما امروز بیدار هستند

امام جمعه بخش گلستان گفت:مصاحبه ریاست جمهوری در رابطه با حملات آمریکایی‌ها به سپاه و قوه قضائیه نشان دهنده آگاهی و هوشمندی نظام بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود به اهداف کفار اشاره کرد و گفت: هدف اصلی کفار خاموش کردن نور اللهی است، و آمریکا نیز می خواهد این انقلاب که نور خداست را خاموش کند و در این مسیر از تحریم، حمله نظامی و ایجاد گروهک‌های تروریستی در منطقه استفاده کرده است که به لطف خداوند موفق نشده است.

وی همچنین بابیان اینکه آمریک امروز سعی در ضربه زدن به ارگان‌ها و قوه‌ها برای ضربه زدن به انقلاب دارد، اظهار داشت: از ریاست جمهوری هم تشکر می کنیم که در مصاحبه‌های خود در رابطه با حملات انجام شده به سپاه و قوه قضائیه هوشمندانه و در مسیر درست پاسخ دادند.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی در ادامه باتاکید بر اینکه ذره‌ای آزادگی در وجود آمریکا نیست، تبیین کرد: امروز آمریکا، ارازل اوباشی را به استحدام خود در می آورد تا جوانان را به گمراهی بکشند و افرادی را که به خداوند و دین اعتقادی ندارند را تامین و حمایت می کنند اما باید بدانند که جوانان ما بیدار هستند.

وی در رابطه با حرکات دیوانه‌گونه ترامپ، اذعان داشت: در پشت پرده این حرکات سیاست‌های پلیدی نهفته است و سعی دارند برخی کشورها را با این حرکات و سخنان بترسانند تا به بتوانند به یادگی به اهداف خود برسند.

امام جمعه بخش گلستان با اشاره به اجر سفر به کربلا، بیان داشت: سعی کنید در روز اربعین به کربلا سفر کنید و از اجر این روز عقب نمانید، چرا که زیارت کربلا تاثیر فراوانی در افزایش تقوا، بصیرت و آگاهی دارد.

وی درپایان باتوجه به نزدیک بودن اربعین حسینی، خاطرنشان کرد: شرایط را برای افرادی که از سفر به کربلا بازمانده‌اند فراهم خواهیم کرد تا به مواکب کمک کنند و محل جمع‌آوری نذورات را متعاقبا اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.