امام جمعه بخش گلستان:

سخنان برخی از نمایندگان مجلس، همان سخنان منافقان است/ مسئولان باید چهره به چهره با مردم حرف بزنند

امام جمعه بخش گلستان گفت: امروز برای مبارزه اقتصادی و رسانه‌ای با دشمنان، می بایست مسئولان در بین مردم حضور پیدا کنند و خدمات 40 ساله انقلاب را به آن‌ها ابلاغ نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در واکنش به سخنان ناروا و ناشایست بعضی از نمایندگان مجلس علاوه‌بر تقبیح این سخنان، عنوان داشت: در شرایط فعلی که همه باید به فکر راه حل مشکل معیشتی مردم باشند بعضی از افراد از خانه ملت سخنانی را می گویند که همان حرف‌ها از حلقوم منافقان خارج‌نشین خارج می شود.

وی در ادامه با اشاره به نادرستی و تاثیرات منفی چنین حرف‌هایی از سوی نمایندگان مجلس، تصریح کرد: این افراد بهتر است به جای این سیاسی کاری‌ها به عملکرد خودشان بیندیشند و به فکر نظام و مردم باشند.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور باتاکید بر اهمیت رسیدگی به چنین موضوعاتی توسط مسئولان کشوری، اذعان داشت: قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران می بایست با این دهن کجی‌ها قاطعانه و مطابق قانون برخورد نماید.

وی همچنین در خصوص مشکلات حاکم بر جامعه امروز، تشریح کرد: امروز که کشور ما با دو جنگ اقتصادی و رسانه‌ای و تبلیغاتی جبهه غربی، عبری و عربی یعنی همان‌هایی که تصمیم بر هدم و نابودی اسلام ناب و نظام مقدس گرفته‌اند مواجه است وظیفه آحاد مردم و مسئولین، صبر و استقامت و حفظ و تقویت روحیه امید و نشاط در جامعه می باشد.

امام جمعه بخش گلستان به لزوم ارائه گزارش عملکرد توسط مسئولان اشاره کرد و گفت: خدمات ۴۰ ساله انقلاب و تلاش مجاهدانه و خستگی ناپذیر  در راستای پیشرفت و آبادانی کشور می بایست به مردم ایران ابلاغ شود.

وی درپایان باتوجه به اهمیت برقراری ارتباط بین مردم و مسئولان کشور، خاطرنشان کرد: امروز مسئولین وظیفه دارند بیش از گذشته تلاش کنند و در میان مردم حضور یابند و با آنان چهره به چهره سخن بگویند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.