ستاره‌ خطرناک استقلال و پرسپولیس در آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا استقلال و پرسپولیس را ستاره‌دار کرده و به همین دلیل حضور آنها در لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۲ مشروط است.

به گزارش بهارستانه، هنوز یک ماه نشده که هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس، روزی پر استرس را پشت سر گذاشتند. ۹ آبان ۱۴۰۰ بحث صدور مجوز حرفه‌ای بود و خبرهایی مطرح می‌شد مبنی بر اینکه مجوز حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس صادر نمی‌شود تا این دو تیم مجوز حضور در لیگ قهرمان آسیا را کسب نکنند. با این حال، در لحظه‌های پایانی مهلت هر دو باشگاه خبر از صدور مجوز حرفه‌ای خود دادند و سپس مشخص شد که مجوز آنها مشروط و با تضامین قانونی صادر شده است.

موارد بسیار زیادی جزو موانع صدور مجوز حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس عنوان می‌شد از جمله بحث مالکیت مشترک دو باشگاه، بدهی مالیاتی، پرونده‌های آنها در مراجع بین‌المللی که منجر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی یا جاری بودن چند پرونده در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) شده بود و بدهی مالیاتی. با این حال، ریسک بالایی که در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای دو باشگاه صورت گرفت، همچنان ادامه دارد و حالا که کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه دیدارهای پلی‌آف و نحوه قرار گیری تیم‌ها در قرعه‌کشی را اعلام کرده، مقابل نام استقلال و پرسپولیس ستاره گذاشته است.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.