ستاد مشترک اقوام ایرانی از روحانی حمایت می‌کند

رییس ستاد مشترک اقوام ایرانی گفت که این ستاد با درک شرایط و مقتضیات روز و عنایت به ساختار قدرت در ایران و حضور حماسی در انتخابات، حمایت از آقای روحانی را در دستور کار خود قرار داده‌است. به گزارش بهارستانه ، محمد محمدرضایی نماینده اصلاح‌طلب سابق مجلس شورای اسلامی و رییس ستاد مشترک اقوام […]

رییس ستاد مشترک اقوام ایرانی گفت که این ستاد با درک شرایط و مقتضیات روز و عنایت به ساختار قدرت در ایران و حضور حماسی در انتخابات، حمایت از آقای روحانی را در دستور کار خود قرار داده‌است.

به گزارش بهارستانه ، محمد محمدرضایی نماینده اصلاح‌طلب سابق مجلس شورای اسلامی و رییس ستاد مشترک اقوام ایرانی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، به بیانیه روحانی در خصوص اقوام،‌ادیان و مذاهب مختلف اشاره و تصریح کرد: این بیانیه سرفصلی است که می‌تواند موجبات وحدت و همگرایی همه ایرانیان را در پی داشته باشد. هرچند دیگر داوطلب‌های نامزدهای دوره یازدهم وعده‌هایی داده‌اند که مورد احترام است اما تجربه نشان داده آنان توان تحقق وحدت را ندارند.

وی افزود: بر این باوریم آقای روحانی با توجه به پیشینه موجود، قدرت عملیاتی کردن وحدت همه اقوام ایرانی را دارد.

نماینده مردم بیجار در مجلس ششم، تصریح کرد: ستاد مشترک اقوام ایرانی با درک شرایط و مقتضیات روز و عنایت به ساختار قدرت در ایران به این نتیجه رسیده است که پس از عدم حضور آقای هاشمی رفسنجانی و دعوت ایشان به حفظ آرامش و حضور حماسی در انتخابات، حمایت از آقای روحانی را در دستور کار خود قرار دهد.

محمد رضایی در ادامه سخنان خود به تشریح شخصیت آقای روحانی پرداخت و گفت:‌ روحانی فردی مستقل و فراجناحی است، اقتضای مسئولیت‌های ایشان این را ایجاب کرده که در شرایط فعلی قبل از آنکه مصالح جناحی و صرف سیاسی خودمان را لحاظ کنیم، باید به منافع، وحدت و انسجام ملی بیشتر بیاندیشیم.

وی خاطرنشان کرد: نیاز امروز ما با توجه به تهدیدات خارجی و مشکلات داخلی بر وحدت و همگرایی حول یک شخصیت که بتواند یک اجماع ملی را ایجاد کند، باید صورت گیرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.