شهردار شهرصالحیه:

ستاد مدیریت بحران شهرداری شهرصالحیه آمادگی هرگونه شرایط جوی را دارد

شهردار شهرصالحیه گفت: ستاد مدیریت بحران شهرداری شهرصالحیه با تهیه تجهیزات کافی و پیش بینی تمهیدات لازم برای شرایط مختلف در فصل زمستان آماده می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه باتاکید بر لزوم آمادگی در صورت بروز شرایط بحرانی، بیان داشت: درپی بارش‌های اخیر برف و باران، تجهیزات، ماشین آلات و نیروی‌های خدماتی شهرصالحیه در محلات مختلف شهر به صورت گسترده بسیج شده‌اند.

وی در ادامه به آمادگی شبانه روزی و ۲۴ ساعته نیروهای خدماتی شهرداری شهرصالحیه اشاره کرد و اذعان داشت: ستاد مدیریت بحران شهر پیش از شروع فصل سرما و زمستان خود را برای شرایط مختلف در این فصل آماده کرده است.

قربانی با بیان اینکه ستاد مدیریت بحران شهرداری شهرصالحیه مجهز و آماده می باشد، تصریح کرد: این ستاد از دوماه گذشته با اتخاد تمهیدات مختلف برای ایام سرما و بارش نزولات جوی در فصل زمستان آماده مهار هرگونه نابسامانی می باشد.

وی همچنین با اشاره به اینکه نیروهای ستاد مدیریت بحران شهرداری به طور ۲۴ ساعته شرایط را رصد و موانع را رفع می نماید، گفت: بیش از ۵۰ دستگاه ماشین آلات مدیریت بحران نظیر خودروهای تک سنگین، گریدر و بابکَت فعال و آماده خدمت می باشند.

شهردار شهرصالحیه در خصوص ارزیابی خود از شرایط ستاد مدیریت بحران شهر، تشریح کرد: ستاد مدیریت بحران شهرصالحیه به منظور جلوگیری از هرگونه آبگرفتگی معابر و انجام اقدام لازم در شرایط خاص، آمادگی خوب و قابل قبولی دارد.

وی درپایان باتوجه به اینکه پیش بینی‌های لازم برای زمان بارش‌های سنگین برف و یخ زدگی معابر صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰ تن نمک و شن برای برف و یخ زدگی احتمالی مسیرهای دسترسی شهروندان تهیه شده است و در این خصوص از آمادگی کامل برخوردار می باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.