شهردار شهرگلستان:

ستاد برف‌روبی شهرگلستان برای فصل زمستان آماده است/ پیش بینی‌های لازم برای مواقع بحرانی انجام گردیده است

شهردار شهرگلستان گفت: ستاد برف‌روبی شهرگلستان تشکیل شده است و این ستاد برای مواجهه با برف و سرمای فصل زمستان آماده می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر تشکیل ستاد برف روبی شهرداری شهرگلستان، بیان داشت: با نزدیک شدن فصل زمستان و وقوع برف و سرما، ستاد برف روبی و کمیته‌های فرعی این ستاد با هدف مدیریت بحران در مجموعه مدیریت شهری گلستان تشکیل شده است.

وی در ادامه با بیان اهداف تشکیل این ستاد در شهرگلستان، تشدیح کرد: در راستای خدمات رسانی مناسب در فصل برف و سرما، برنامه‌ریزی منظمی به جهت استفاده از ماشین آلات سبک و سنگین به واسطه تشکیل ستاد برف روبی شهرداری انجام شده است.

علیرضا عرب در رابطه با اقدامات پیشگیرانه ستاد برف روبی شهردری شهرگلستان، اذعان داشت: علاوه‌بر برنامه‌ریزی جهت استفاده از ماشین آلات در مواقع بحرانی، کیسه‌های شن و نمک نیز به منظور برف روبی معابر اصلی و فرعی شهر توسط این ستاد تهیه و آماده شده است.

وی همچنین به آمادگی ستاد برف روبی و کمیته‌های فرعی آن در شهرگلستان اشاره کرد و گفت: ستاد برف روبی با استفاده تجارب سال‌های گذشته، اکیپ‌های مختلفی با استفاده از نیروها، امکانات و تجهیزات مورد نیاز در مرکز شهر و مناطق و نواحی مختلف مستقر خواهد کرد تا در مواقع لزوم با مشارکت و همکاری مردم خدمات رسانی مناسب انجام گیرد.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به آماده سازی نمک و شن مورد نیاز، خاطرنشان کرد: آماده سازی تجهیزات برای نیروهای خدمات شهر، بهره‌گیری از توان و ظرفیت موجود در ناوگان خدماتی و عمرانی همچون لودر، کامیون، بابکت و گریدر در زمان وقوع بحران از دیگر برنامه‌ها و پیش بینی‌های ستاد بحران شهرداری شهرگلستان می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.