ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداها در بهارستان مورد حمله قرار گرفت

ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهارستان و رباط‌کریم مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، روز گذشته اتفاق عجیبی در شهرگلستان شهرستان بهارستان رخ داد که سئوالات زیادی را درباره علت و چرایی آن روانه ذهن‌ها می کند.

گفتنی است که عده‌ای با یورش به ستاد انتخاباتی بکی از کاندیداهای جوان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، بنرهای ستاد او را نابود کردند که به طور واضح تخلف انتخاباتی به حساب می آید و نیازمند رسیدگی مسئولان مربوطه است.

این اتفاق درحالی رخ داد که به گفته شاهدان عینی در روزهای گذشته ستاد انتخاباتی این کاندیدای جوان توانسته بود به مأمنی برای جوانان و پایگاهی برای کسانی که به یک انتخاب اصلح امید بسته بودند، تبدیل بشود.

بنابر این گزارش، بعد از حمله روزهای قبل اعضای یک ستاد به ستاد کاندیدایی دیگر در پرند، ابتدا تصور می شد این کار نیز مشابه همان و نشأت گرفته از یک ستاد و به صورت برنامه‌ریزی شده باشد اما متاسفانه به نظر می رسد پای ستاد امحا در میان است و افرادی از همین گروه کار تخریب بنرها را انجام داده‌اند.

هنوز مسئولان مربوطه درباره این اتفاق اظهار نظری نکرده‌اند اما افزایش چشمگیر حامیان کاندیداهای جوان در طول روزهای اخیر می تواند دلیل قابل پذیرشی برای تحریک عده‌ای جهت تخریب بنرهای انتخاباتی او باشد.

نام کاندیدایی که ستاد وی مورد حمله قرار گرفته احمدوند است که از جمله معدود کاندیداهای جوان این دوره از انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم می باشد که بومی همین منطقه به شمار می رود.

درپایان لازم به ذکر است که بروز چنین اتفاقاتی بدون شک باعث ضربه زدن به انتخابات خواهد شد و می بایست با عاملان آن له طور جدی و مطابق قانون برخورد صورت بگیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.